Главная » 2012 » Грудень » 23 » Вища ліга - жінки 6 тур ""Белая Линия" с.Шкаровка - "Ятрань-УДПУ-Базис" Уманский район"
"Белая Линия" с.Шкаровка - "Ятрань-УДПУ-Базис" Уманский район -4:10 (2:2)

8 грудня. 12-30. Біла Церква. Спорткомплекс ДЮСШ-1. 100 глядачів.
Арбітри: Васьківський, Маслов
"Ятрань-Базис-УДПУ": Цикаленко - Боярова, Скориніна, Романів, Музика, Аілінкий , Зуєва, Єрошенко, Довгань, Сукач
Голи: Священко (5,35), Карпенко (42), Мекшун (61) - Музика (31, 32, 68), Аілінкий (37, 43, 64, 65), Скориніна (47), Боярова (50), Романів (52)

Самовіданна гра "Ятрані-Базис-УДПУ" в попередньому матчі проти полтавчанок (тоді команда Уманського району змогла зіграти достойну нічію з фаворитом) мала і неприємні наслідки. Футболістки обох команд тоді самовіданно боролися і в нашій команді відразу троє провідних гравців отримали ушкодження. А відтак Аілінкий, Музика та Романів змушені були два тижні лікуватися і залишилися поза тренуваннями. Це турбувало тренерський штаб. Адже команда "Біла лінія", хоча і знаходилася на останньому місці таблиці, але просто так очки вдома не віддаватиме.
Матч наша команда розпочала основною четвіркою - тренери все ж зробили ставку на провідних гравців, хоча і тримали в голові вище згадані причини. Напевне і самі футболістки все ж відчували певний острах за травмовані гомілкостопи і коліна. Та і не забували про аутсайдерський статус суперника. А таке неприпустиме. І наша команда була покарана суперниками. А потім ще і вищі сили вирішили перевірити на міцьність нерви уманської делегації. Наші футболістки швидко зрозуміли серйозність стану справ (пропущений гол сприяв) і помчали вперед. 22 моменти створили гості за перший тайм і все не могли відігратися! Аж перед самою перервою змогли відігратися і тут же вийти вперед. Але в перерві розслабитися можливості не було - перед самим свистком господарі відігралися. Отож 2:2 після першого тайму. Нехай рахунок і не відображав співвідношення сил на полі - але ж це рахунок на табло!
На перших секундах другого тайму в зіткненні травми зазнав воротар "Білої лінії". Лікар чаклував хвилин пять. Але сміливу дівчину довелося все ж замінити. Важко було здогадуватися про воротарські таланти того, хто її замінив. Але було практично зрозуміло - рівноцінної заміни у господарів не буде. Просто в першому таймі їх голкіпер видав просто феноменальну гру (лише виходів сам на сам ліквідував 9!). А тут ще "Ятрань-Базис-УДПУ" завелася вже по-справжньому. І якщо на перший пропущений гол у господарів ще відповідь знайшлася, то до 16-ї хвилини тайму команда з Уманщини довела перевагу до 4 мячів і більше ініціативу не віддавала.
Непроста але закономірна перемога "Ятрані-Базис-УДПУ" в безкомпромісному матчі (господарі дуже достойно грали, намагаючись також знайти щастя біля чужих воріт!).
Вашій увазі даю і стенограму матчу, щоб ви відчули ритм поєдинку!

20 секунда - перший момент господарів, але вихід один на один - вдала гра воротаря Цикаленко
3 хв - вихід один на один Музики - але загралася...
3 - момент у Боярової
5 - вдала комбінація і священко чітко пробиває метрів з 5 і відкриває рахунок - 1:0
6 - вихід один на один - рятує Цикаленко, повторний удар - штанга. Здають нерви у гравця "Білої лінії" і третього удару завдає ... рукою. Попередження.
11 - третій момент у Музики - воротар
13 - знову Музика олин на один - воротар
13 - контраатака господарів - Цикаленко
13 - знову Музика один на один - воротар
14 - тепер Романів один на один - знову воротар!
16 - комбінація нашої команди, захисник зрізає у власні ворота але знову сейв воротаря!