Главная » 2015 » Березень » 2 » Товариські ігри продовжуються
14:09
Товариські ігри продовжуються

28.02.2015 року в СК «Олімпієць» пройшла серія товариських матчів між  командами ФК «Олімп» та Пакуль.

Було заплановано дві товариські гри.  Першими на майданчик вийшли дівчата ФК «Олімп» та юнаки з Пакуля. Юнаків трошки здивувало, що на майданчик вийшли дівчата та ще й в два рази молодші від них та це їх не збентежило і гра почалась.

Вже з перших хвилин дівчата розпочали свої атаки. На першій хвилині гри Щербина Даша пройшла по правому флангу і зробила передачу в здовж воріт та Кононенко Іра не змогла забити в пусті ворота, а потім таж Даша, не влучила в ворота та пробила повз них. Атаки обох команд були досить гострими на видовищними. Та все ж таки перший гол забили саме дівчата, Коваленко Альона після гри в стінку, поклала м’яч чітко в кут. 1-0. Це вразило юнаків і вони посилили свої атаки. Це принесло свої результати 1-1, а потім дівчата пропускають ще м’яч. Вийшовши на заміну Кузнєцова Ліза зрівнює рахунок, отримавши передачу від Чиженок Насті вийшла віч на віч з воротарем послала м’яч в сітку воріт. Після перерви дівчата знову пропускають м’яч і здавалося почали панікувати, та все та ж Кузнєцова, знову зрівнює рахунок з третьої спроби. 3-3. А крапку в грі здавалося б поставила Чиженок Настя, котра з неймовірно швидкість та прекрасно виконаною технікою, пройшла двох гравців суперника, влучно пробила в сітку воріт  4-3. Та юнаки все ж таки змогли вирвати нічию на останніх секундах гри. Загальний рахунок 4-4.

Наступна гра між командами юнаків ФК «Олімп» та юнаками Пакуля. Гра була цікавою та видовищною про, що свідчили оплески вболівальників під час кожного вдалого ігрового моменту, а вболівальників було багато (після нашої гри в Славутичі пройшов Кубок Чернігівського району з фут залу серед дорослих команд). Першим забили юнаки ФК «Олімп» Шубін Сергій після розіграшу м’яча в стінку забиває гол. Наступний гол забиває Новіков Нікіта, після класного проходу по центру  перегравши захисника та воротаря, відправив м’яч в пусті ворота. А далі в же Піхтар Дмитро показав чудове володіння м’ячем і особисту техніку зробивши хет рик. Це була його краща гра за останній час. Адже в нього сьогодні були і індивідуальні проходи і чудова командна гра при чому на швидкості чого раніше не було. Перший тайм закінчився з рахунком 5-0. Пакульські спортсмени не зважаючи на рахунок теж показували чудову індивідуальну гру та чудову фізичну підготовку, але в них не було зіграності в команді та була відсутня тактика гри.

Другий тайм був також насиченим голами. Гості відчувши перевагу суперника в швидкості та тактиці, «сіли» в захист та гостро контратакували, стараючись вразити ворота суперників, наш воротар Крильо Віктор не залишив жодного шансу вразити свої ворота. При цьому наші нападники постійно старалися розірвати захист суперника. Вже на початку другого тайму Новіков Нікіта вдало працює на замиканні. Свій гол забив Коробчук Олександр зайнявши чудову позицію в центрі воротарської зони суперника в один дотик після розіграшу кутового заганяє м’яч в сітку воріт. Одним з кращих на полі був тако ж Блудчий Ярослав, а Мурзіч Льоня значно добавив в техніці та загальній фізичній підготовці. Загальний рахунок 11-0. Голи забивали

(Шубін С.-3, Новіков Н.-3, Піхтар Д.-4, Коробчук О.-1)

Расскажи друзьям:

Категория: Новини клубу | Просмотров: 396 | Добавил: admin | Теги: продовжуються, ігри, Товариські | Рейтинг: 5.0/1