Главная » 2017 » Квітень » 12 » Першість ЗОШ №3 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів
22:46
Першість ЗОШ №3 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів

06 квітня 2017 року  в ЗОШ №3 пройшов ІІ етап першості  м. Славутича  футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією МедіаДім - Славутич».

В змаганнях прийняло участь чотири команди, але напередодні змагань один з 3-х класів не зміг прийняти участь тому було вирішено  долучити до першості 2Б клас, адже вчитель та діти дуже чекали змагань і готові були грати. Ніхто не заперечував і 2Б почав боротьбу в перших в їх житті змаганнях з футзалу.

В першому півфіналі грали дівчата 4А та 4Б класів. Вболівальники вболівали за своїх улюбленців, а їх в спортивному залі зібралось багато всім навіть не вистачало місця тому стояли біля входу в спортивний зал. Першими відкрили рахунок 4А Ременюк Лера вдало прибила в ближній кут воріт та за декілька хвилин Савіна Карина зрівняла рахунок, а в же в другому таймі, завдяки вдалій грі нападника Булави Аліни, 4Б клас вийшов вперед. Рахунок 3-1 і 4Б виходить до фіналу.

Другий півфінал розпочали 2Б та 3Б. Хоча юні спортсменки вперши приймали участь в змаганнях. Але видно було, що обидві команди готувались до змагань. М’яч вперто не хотів залітати в ворота та й воротарі були на висоті. Добігав кінця другий тайм і всі готувались до пенальті та за хвилину до закінчення гри Ковальова Софія першою була на добиванні і несподівано для всіх 2Б  в ФІНАЛІ.

Гра за 3-4 місце між командами 3Б та 4А класів зову була драматичною для 4А, адже забивши на початку гри швидкий м’яч (Романюк Лера) дівчата знову пропустили два м’ячі (Захарова Настя, Коваленко Таня). Отже з мінімальним рахунком перемогу святкував 3Б  клас.

Фінальна гра була справді фінальною. Це була боротьба між маленькими та дуже швидкими дівчатами  2Б класу та досвідченими дівчатами 4Б класу. Основний час не виявив переможця. А в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились дівчата 2Б класу.

Вітаємо нових Чемпіонів школи 2            Б клас (вчитель – Мех Г.В.)

Кращим гравцями в командах стали та призи від спонсорів змагань отримали : 4А-Ременюк Лера, 4Б-Булава Аліна, 3Б-Захарова Настя, 2А – Дегтяренко Саша.

Расскажи друзьям:

Просмотров: 415 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, 3-4-х, класів, дівчат, Першість, №3, ЗОШ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1