Главная » 2013 » Січень » 10 » Зимовий Чемпіонат Чернігівської області з футзалу серед команд дівчат
12:52
Зимовий Чемпіонат Чернігівської області з футзалу серед команд дівчат
15 грудня 2012 року в м. Чернігів проходив відкритий зимовий Чемпіонат Чернігівської області з футзалу серед команд дівчат двох вікових категорій 2000 – 2001  та 2002 – 2003 р.н.

Змагання проводяться за коловою схемою. Загалом в кожній віковій групі зібралось по 10 команд (ЗОШ№35 Чернігів, Прилуцький р-н,ДЮСШ  м. Городня, «Спартак» м. Чернігів, Чернігівський р-н, ЗОШ№21 Чернігів, Борзна, Бобровиця, Новгород – Сіверський, Славутич ). Склад команди (3+1) три в полі і один на воротах. Самі змагання складались з декількох одноденних  етапів, адже за один день всі ігри не зіграєш.

В віковій групі 2000 р.н. наша команда не змогла показати гарних результатів тому, як дещо ми не були готові до такого формату змагань 3+1 та в двічі меншої площадки 9х18 та це досвід, а його як кажуть за гроші не купиш тому за це організаторам окрема подяка.

Перша гра з командою ЗОШ№35, забили ми перші - Чиженок Настя та відразу пропустили два м’ячі, Коваленко Альона двічі не накрила нападника та Чиженок відновлює рівновагу, в другому таймі тренер вирішив піти ва-банк і залишив одного захисника та випустив два нападники і це не спрацювало. Загальний рахунок 8-3. Наступна гра з командою «Спартак» м. Чернігів все продовжилось за ти же сценарієм 1-0 забиває Кузнєцова та це не рятує команду, адже загальний рахунок 5-3 (Голи забивали: Чиженок Н-2, Кузнєцова Л-1). Остання гра з ДЮСШ м. Городня. Це остання гра і потрібно було вигравати. Ми пропустили перші та Ліза відновила рівновагу, знову пропускаємо, Чиженок зі штрафного зрівнює рахунок. Команда суперника випускає воротаря – польового гравця та скориставшись ситуацією Чиженок на останніх хвилинах дальнім ударом перекинула всю команду і 3-2. Перша перемога.

В віковій категорії 2002 р.н. все було інакше, навіть я сказав би навпаки. Перша гра з ЗОШ№35 тут без варіантів, як гравці суперника не старались та ми були швидші та більш технічні. Рахунок 5-1. Голи забивали: Кузнєцова – 4, Коваленко -1. Далі гра з командою «Спартак» м. Чернігів тут також наші дівчата були на голову сильніші, рахунок 7-0. Голи забивали: Кузнєцова -5, Коваленко -2. Гра з ЗОШ№21 була цікавою і рахунок довго ніхто не міг відкрити, це була стратегічна гра тренерів. Тренер команди ЗОШ№21 постійно змінювала тактику, гравці, воротарів і це давало результат та ключ до нашої команди підібрати не змогла. І знову кращою була Кузнєцова Ліза – забивши 4 м’ячі. Рахунок 4-1.

Остання гра з командою ДЮСШ м. Городня. Два тайми - атак, два тайми - поту, два тайми – старань. І одна помилка кращого гравця команди. Рахунок 1-0. Перша поразка на змаганнях.

Загалом кращим бомбардиром нашої команди стала Кузнєцова Ліза забивши – 17 м’ячів.

Змагання пройшли спокійно, організація була на досить доброму рівні. Секретар змагань старалась, щоб командам було максимально зручно. Все пройшло майже хвилина в хвилину. Чекаємо наступного етапу.