Главная » 2012 » Грудень » 21 » З 09-12.04. 2012 року проходив Фінал Чемпіонату України серед жіночих команд І ліги
20:46

З  09 по 12 квітня 2012 року в м. Суми Сумської області проходив Фінал Чемпіонату України серед жіночих команд І ліги спортивного сезону 2011 – 2012 року

Після двох відбіркових етапів в фінал потрапило 8 найкращих команд з різних регіонів нашої країни, котрі були розділені на дві групи по чотири команди. В групах команди боролись за місця в групі, а потім нас чекали стикові ігри. Отже щоб поборотись за 1 місце потрібно було займати 1 місце в групі.

На груповому етапі ми переграли команду «Атлетик» м. Одеса 4-0. Потім «Багіра» Донецьк з рахунком 11-1. І найважча гра за 1 місце в групі з місцевою командою «УАБС» (Українська Академія Банківської справи Національного банку України) м. Суми, гра виявилась дуже запеклою до останньої хвилини і як сказали потім глядачі, що зібралися на гру команд, близько 600 чоловік, що це був своєрідний фінал двох титанів. Обидві команди по черзі, були в ролі доганяючої і за 3 хв. до кінця гри рахунок був 3-3. Господарі не влаштовувала нічия, адже вони на передодні зіграли з командою м. Одеса в нічию 4-4. Тому, щоб вийти до фіналу їм була потрібна лише перемога. Тренер команди пішов в ва-банк, випустивши замість воротаря, п’ятого польового гравця, що для нас ускладнювало гру. Та коли на табло, залишилось грати менше хвилини, атаку господарів перервала наш воротар Сапон Ірина і швидко перевела м’яч на нападників, котрі вже кинулись до воріт суперника. Перший удар Мекшун Вікторії, відбила захисник прямо на іншого нападника Священко Тетяну, яка після свого дару потрапила в штангу і від штанги вже м’яч з льоту вколотила в ворота Балан Ірина ледь не порвавши сітку. Рахунок 4-3 і наша команда в фіналі з максимальною кількістю очок.

В фіналі ми потрапили на команду «Ніка – НПУ -2» м. Полтава. За положенням команда І ліги може включати до складу своєї команди трьох гравців вищої ліги, а оскільки в Полтавської команди є команда вищої ліги вони так і зробили, включивши основних ведучих гравців команди вищої ліги включно з воротарем. Н шостій хвилині ми відкрили рахунок та суперники під кінець першого тайму його зрівняли. Весь другий тайм команди провели в атаках та воротарі були на висоті. Всі вже настроїлись на серію післяматчевих пенальті та чергова комбінація нашої команди принесла успіх і це за 3 хв. до кінця гри. І ці три хвилини для всіх тягнулися неначе три години, адже всі розуміли, що стоїть на кону. Та мабуть у нас було більше бажання і везіння. Гра так і закінчилась з рахунком 2-1. Кращим воротарем Чемпіона України стала Сапон Ірина.

Отже спортсменки відділення КДЮСШ м. Славутича стали Чемпіонками України з футзалу серед жіночих команд І ліги в 2012 році, а те, що скоро Євро-2012 це в двічі приємно. Також всі гравці команди виконали розряд Кандидата в майстри спорту України (КМС України). Тренує команду тренер з футзалу вищої категорії Панченко В.В.