Склад збірної команди України Ю-17 на відбірковий етап малих Олімпійських ігор в Португалії.

8.Бундюк Аліна - IMS НУХТ м.Київ

9.Скибіна Олександра - IMS-НУХТ м.Київ

10.Завгородня Софія - ДЮСШ-1 м.Черкаси

11.Волосина Вероніка - ДЮСШ-1 м.Черкаси

В перший день по приїзду в містечко Камінью (де будуть відбуватися ігри) відбулося засідання представників команд на якому були представлені офіційні особи турніру та судді. Представник UEFA - Sean Dipple(Англія) Судді представляють такі країни;VLAD NICOLAE CIOBANU (Romania) . IRINA VELIKANOVA (Russia) STEFAN VRUENS (Belgium) NUNO BOGALHO (Portugal) Головний рефері STEFAN WEBER (Germania). Також були розіграні кольори ігрової форми: Наша команда розпочинає грати з Португалією в жовтій формі, з Італією - також в жовтій і з Азербайджаном в синій. Було відмічено на поведінку під час матчу, можливість проведення допіг контролю та розглянуто ще ряд орг моментів.

Всім доброго дня.Коротко намагатимусь висвічувати події , які відбуваються у нашій команді.Попавши в це місто (Камінья), яке розташоване на березі Атлантичного океану гріх було не побувати на узбережжі. Тому поснідавши вранці команда направилася пішою прогулянкою (15хв) до узбережжя. Океан зустрів нас доволі привітно, але з кожною хвилиною перебування там, хвилі все збільшувались і збільшувались. Океан наступав на сушу. Можна ще довго було б милуватися, але потрібно дотримуватись режиму. Тому повернувшись до отелю команда зібралася в конференц зал на теоретичне заняття і далі все по плану- обід, відпочинок, підготовка до вечірньої гри. Коротко про суперників.Збірна команда Португалії вже рік виступає в такому складі, більшість гравців представниці Бенфіки. За рік прийняли участь в пяти турнірах та декілька спарених ігор з дівочою збірною Іспанії .Ніхто не приховує , що Португалія тут явний фаворит, але це спорт і все можливо.Отже ми знали з ким зустрічаємося і дівчата виходили на гру з бажанням гідно протистояти такому супернику. З перших хвилин Португальці захопила ініціативу, а наша команда виконуючи установку тренера , грала від оборони і доволі успішно справлялася з її атаками та сама не погано виходила в контратаку. Пройшла половина першого тайму , а на табло горіли нулі.І ось 13 хвилина наші контратакують і забивають гол-Кузніцова Є з паса Волосини В.Не пройшло й дві хвилини , як Потругалія зрівнює рахунок і ще двічі за останні 5 хвилин ми пропускаємо. Перший тайм закінчився 3-1. Що відбулося після перерви не може ніхто пояснити.Дівчата просто зупинилися і те що було в першому таймі (дійсно гідна гра) все десь залишилося в роздягальні. А Португалія , як той океан (з кожною хвилиною все добавляв в наступ). В підсумку 1-13. Ну що ж потрібно гідно перенести цю поразку і настроюватися на інших суперників. Сьогодні гра з Італією , яка вчора перемогла команду Азербайджану 2-0. Хочемо також привітати нашу юнацьку команду u-17, яка вчора перемогла команду Сербії 5-1.

Закінчився ще один ігровий день відбіркового турніру до юнацьких олімпійських ігор 2018р. На жаль і він не приніс успіхів перемог. Знову наша команда "заряжена по бойовому" вийшла на гру проти збірної Італії. З перших хвилин була рівна гра , яка восновному відбувалася в центрі поля. Моментів майже не виникало ні в однієї ні в іншої команди. Знову (як і в грі з Португалією) настає друга половина першого тайму. Кузніцова Є підховлює мяч в центрі поля проводить метрів пять і з під захисника (метрів з 12) пробиває прямісінько в кут. Один нуль.Наступає остання хвилина першого тайму. Італія розігрує аут -- скидка удар, гол.1-1. ПЕРЕРВА. Вся перша половина другого тайму йде рівна гра і майже без моментів. Потім мабуть наступила втома , ми отримуємо 2 жовті картки та 1-червону (Бурлаченко К). і як результат за 7хв. отримуємо 3 гола.Гру закінчено на користь Італії 1-4. Наші суперники зіграли між собою таким чином: Португалія - Азербайджан 10-0.Завтра в команд вихідний.

Расскажи друзьям:

Просмотров: 297 | Добавил: admin | Теги: Олімп, збірній, ФК, УКРАЇНИ, футзалу, Вихованки | Рейтинг: 5.0/1