Главная » 2016 » Жовтень » 31 » Відкрита першість м. Чернігова з футболу серед команд дівчат.
13:23
Відкрита першість м. Чернігова з футболу серед команд дівчат.

Вперше наша команда приймає участь в змаганнях з футболу без дощу.

В м. Чернігів пройшли змагання відкритої першості м. Чернігів з футболу серед дівочих команд. Вісім команд учасників розділили на дві групи. Тобто дві групи по 4 команди.

В нашу групу потрапили команди : ДЮСШ м. Прилуки, ФК Олімп м. Славутич, Олімп м. Городня та місцева команда СДЮШОР - Спартак м. Чернігів.

В першій грі з командою м. Городні  дівчата пристосовувалися до футбольного поля, адже це їх перша гра на велике, адже граємо ми в футзал  ради ціковості спробували себе в великому футболі. Пропустивши в першому таймі мяч у свої ворота, ми довго не могли забити, а в другому таймі змогли лише відіграти один мяч і не реалізували купу моментів практично дівчата есь час пробували не забити мяч, а завести як у футзалу у ворота суперника. Результат 1-1. Гол на рахунку Щербини Дарини.

Наступна гра проти команди з м. Прилук виявилась більш видовищною. Отримавши рекомендації від тренера та змінивши манеру, дівча впевнено здолали своїх однолітків з рахунком 6-0. Голи : Кузнецова Л. - 2, Щербина Д. - 3, Шавеко Л-1.

Остання гра в групі  з командою СДЮШОР м. Чернігів виявилась дуже видовищною, адже спеціалізована школа олімпійського резерву м. Чернігова, яка спеціалізується саме на футболі. Забивши видкий і не очікуваний гол наша команда повела в рахунку при чому Кузнєцова Ліза могла відзначитися ще 3-4 рази та виходивши один на один з воротарем пробивала вище воріт. На початку другого тайму Вернігівці зрівняли рахунок та вже за 5 хвилин до кінця гри все таж Кузнєцова не могла заспокоїтись і нарешті забила свій мяч ледь не порвавши сітку воріт суперника. Рахунок 2-1. Голи : Щербина Д-1, Кузнєцова Л-1.

Фінальна гра проти команди з м. Контоп, що також зайняла в інші групі 1-ше місце закінчилась з рахунком і 3-0.

Кращим гравцем в команді стала Щербина Даша. Відмітимо і чудову гру нашого воротаря Голубцової Анни. Загалом всі старалися і як результат перемога.

Вітаємо дівчат. Так тримати.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 321 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, М., дівчат., Чернігва, Першість, Відкрита, футболу | Рейтинг: 5.0/1