Главная » 2014 » Грудень » 17 » Відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат. Гребінка.
17:29
Відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат. Гребінка.

15 – 16 грудня 2014 року в м. Гребінка Полтавської області пройшли зональні змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат  2002 – 2003 р.н.

В змаганнях групи «А» (центр) прийняли участь 5 команд, що зіграли між собою кожен з кожним в одне коло. До фінальної частини потрапляє дві кращі команди, що посіли 1 та 2 місце в змаганнях зонального етапу в кожній групі.

Склад команд групи «А» : «НАДІЯ» Гребінка, «КДЮСШ» Славутич, «ВІКТОРІЯ» Конотоп, «Граніт» Шкарівка, «Біличанка» Коцюбинське.

В перший день змагань кожна команда повинна була зіграти по дві гри.  Перша гра нашої команди була проти команди «ВІКТОРІ» з Конотопа. Це була одна з найцікавіших ігор змагань. Майже на першій хвилині Ліза Кузнєцова після передачі Лук’яшко Альони переграла останнього захисника та вийшовши віч-на-віч з воротарем вдало його переграла. А потім оформила дубль. Під кінець першого тайму дівчата з Конотопа скоротили рахунок. Та на початку другого тайму  нападник Славутича - Кузнєцова робить відрив у два м’ячі. Гра була на високих швидкостях. Атаки однієї команди змінювали атаки іншої. Наші суперники змогли відіграти ще один м’яч та більше не вистачило сил. Хоча в команди Славутича було при наймі п’ять стопроцентних моментів з виходом один в один та два в один, але воротарі були на висоті. Загальний рахунок 3-2. Перша перемога Славутича. Наступна гра проти команди з Шкарівки. Команди вже зустрічалися на першості Київської області де перемога була на боці Славутчанок. Забивши на початку першого тайму три м’ячі в ворота Шкарівки дівчата розслабились, а потім ніяк не могли зібратися та й вдача була на боці Шкарівських дівчат. Адже за два було більше 10 штанг та стільки ж виходів сам на сам з воротарем «Граніту», а м’яч не хотів залітати в ворота. В другому таймі по голу забили Лук’яшко Альона та Рождественская Настя при цьому пропустили м’яч після рикошету. Загальний рахунок 5-1.

Наступного дня перша гра проти авторитетного суперника «Біличанок» з Коцюбинського. Перша гра та ранковий час 09.00 ранку зменшили темп гри обох команд, втома та емоційна напруга давила на обидві команди. Адже суперники програвши на передодні хотіли аби, що виграти. Та мабуть ми краще тренувались та в нас було більше бажання перемогти. Знову ми забили на першій же хвилині та перехопивши ініціативу вже не віддавали її до кінця гри час від часу забиваючи м’яч в ворота суперників. Хоча Біличанка не здавалась та час від часу проводила гострі контр атаки та воротаря нашої команди засмутити їм не вдалось.

Так трапилось, що наступна гра проти команди «НАДІЯ» з Гребінки вирішував долю фіналістів. Команда з Конотопа вже мала 9 очок в активі та одну поразку. У нас теж було 9 очок і гра з Гребінкою, а в Гребінки 6 очок і гра з нами. Отже при програші нашої команди Гребінка набирає 9 очок і практично відтісняє на с від фіналу. Про це тренер повідомив спортсменкам, що вже думками були в фінальній частині. Ця новина сколихнула всіх дівчат і до розминки вони підійшли дуже відповідально. Це дало свої плоди. Адже побачивши, що в команді багато забиває Кузнєцова суперник приставив до неї персонального гравця. Та це їх не врятувало, адже інші теж добре працюють з м’ячем. До кінця першого тайму ми перемагали вже з рахунком 3-0. А другому таймі зробили відрив до 6 м’ячів. Отримавши максимальну кількість очок (12) Славутичанки забезпечили собі вихід в фінальну частину змагань з першого місця.

Дякуємо всім тим не байдужими, хто допоміг нашій команді прийняти участь в цих змаганнях. Тренер команди – Панченко В.В.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 412 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, Чемпіонату, дівчат., Гребінка., етап, відбірковий, УКРАЇНИ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1