Главная » 2015 » Січень » 6 » В грудні 2014 року футбольний клуб «Олімп» відсвяткував своє 10-річчя.
22:26
В грудні 2014 року футбольний клуб «Олімп» відсвяткував своє 10-річчя.

В грудні 2014 року футбольний клуб «Олімп» відсвяткував своє 10-річчя. Свято як завжди вдалось, адже на ньому було багато цікавого.

Розпочалося свято традиційно зі змагань в двох вікових категоріях.

В категорії «А» прийняли участь три команди : Ветерани (папи та дівчата, яким пощастило першими потрапити до лав клубу ), Олімп-дівчата, Олімп-юнаки.

Першою грою відкрили свято Ветерани та команда юнаків. Гра була досить видовищною і такого протистояння досвіду та амбіцій вже давно не було. Вразив грою голкіпер команди Ветеранів – представник батьків Смоліговець, адже вдала гра воротаря та пари нападників Балан Іри та Мекшун Віки вже в середині першого тайму вивели Ветеранів в перед та хлопці теж не пасли задніх та до перерви зрівняли рахунок зусиллями Шубіна Сергія та Блудчого Ярослава. Та вже на початку другого тайму Ветерани повністю володіли ситуацією на полі і забивши три м’ячі спокійно закінчили матч. Рахунок 5-2. Результат міг би бути іншим, адже команда юнаків не змогла зібратися повним складом і це мінус, адже команда це як рука з пальцями, відріж один і постраждає вся рука. Далі гра команд Юнаків та Дівчат. Загалом всі наші спортсмени дуже дружні та товаришують між собою та на полі все інакшу, давнє протистояння на полі нарешті могло вирішити, хто сильніший і оскільки хлопці були в неповному складі, дівчатам дуже хотілось виграти саме тут і зараз. І в них це вийшло.  Першими забили юнаки та до кінця першого тайму рахунок був нічийним, а от другий тайм для спортсменів  на полі гра тривала вічність, адже програвати ніхто не хотів, терези були то на одному то на іншому боці. Та за секунди до фінального свистка Кузнєцова Ліза взяла ініціативу в свої руки, а точніше ноги, перегравши двох захисників та поклавши на підлогу воротаря поклала м’яч в сітку воріт, рахунок 3-2. Для хлопців це буде уроком на майбутнє. І як виявилось останній матч був фінальним між Ветеранами та Дівчатами. Чесно кажучи практично всі вболівали за Дівчат, адже не дивлячись на свій вік, вони показували достойну гру. Все повторилося як і в попередньому матчі пропустивши першими дівчата зрівняли рахунок, а в другому таймі довго ніхто не міг забити. Та майстерність Мекшун та Балан вилилась в красивий гол в одне торкання м’яча та три паси, перегравши ними всю команду та воротаря вивели команду в перед. Рахунок 2-1.

1 місце – Ветерани, 2 місце – Дівчата, 3 місце – Юнаки.

В групі «Б» теж прийняли участь три команди : Вікторія, Перемога, Початківці.

Дівчата розділились на три команди методом жеребкування (сліпий жереб) таким чином всі зв’язки гравців були розірвані і в багатьох виникла паніка, адже в таких складах ніколи ніхто не грав. Та жереб є жереб і гонка за медалями розпочалась. Вболівальники розігріті попередніми іграми вболівали за своїх улюбленців, а Коваленко Альона та Щербина Даша створили цілу групу підтримки команд, весь час даруючи присутнім запальні танці під швидку музику. Під час ігор старшої вікової категорії найвідповідальніше до ігор підійшли дівчата з команди Початківці капітан (Лук’яшко Альона),активно зробивши розминку та розприділивши свої обов’язки на полі, були готові рватись в бій. Першими на майданчик вийшли команди Початківці та Перемога. І з перших хвилин Початківці заволоділи ініціативою та забили три швидкі м’ячі і сіли в захист. Перемога з усіх сил старалась переломити хід гри та спромоглась забити лише два м’ячі. Отже рахунок 3-2.

Далі команді Перемога протистояла команда Вікторія. В цій  грі вже команда Перемоги маючи досвід попередньої гри взяла гру в свої руки і забивши два м’ячі сіла в захист. Як Вікторія не старались та нічого не виходило. Інтригу в грі створила Мирна Євгенія забивши м’яч і подарувавши надію своїй команді та Череповська Яна знову відновила паритет до двох м’ячів, гра так і скінчилась з рахунком 3-1.

Вирішальна гра була між командами Початківці та Вікторія і хоча Вікторія мала програш в активі та впевнена перемога над суперниками давала можливість саме їм стати першими. Це була найнапруженіша гра цієї групи. І лише в кінці другого тайму Початківці вирвали перемогу, Рождественская Настя пройшовши по флангу пробила повз воротаря суперників, 1-0 і Початківці перемогли.

1 місце – Початківці, 2 місце – Перемога, 3 місце – Вікторія

На нагородженні команди отримали медалі та аплодисменти. Ті хто на протязі року проявив себе найкраще отримали посвідчення розрядників і таких виявилось досить багато.

Далі був солодкий стіл, багато конкурсів та подарунків. Звичайно ж святкова дискотека. Окрасою вечора були виступи спортсменок, але в же якості танцюристів, співаків та поетів. А сюрпризом свята став величезний торт, що «створила» Шляхетко Олена і з свічками на торті. Свічки задувала вся велика сімя футбольного клубу – це була своєрідна кульмінація свята. Додому йти ніхто не хотів та все хороше колись закінчується. Сподіваємось на наступний рік ми зустрінемось, що б відмітити 11-ту річницю створення клубу. Дякуємо всім тим хто був з нами на протязі 10-ти років, тим хто своїми вміннями та навичками славлять наш клуб та місто Славутич.

«Я пишаюся тим, що я є тренером цієї команди і доля поєднала мене з цими дітьми.»

Команда - це не тільки 5 осіб на полі, це сім'я яка йде до кінця і бореться за м'яч, і не важливо який результат головне, що ми разом від початку і до кінця.