Главная » 2015 » Квітень » 7 » Товариська гра наймолодших + відео
07:21
Товариська гра наймолодших + відео

25.03.2015 року в спортивному залі Талліннського Фоку пройшла товариська зустріч між командами юнаків 2008 – 2009 років та дівчатами 2005 – 2007 років.

Це була перша товариська гра між командами і всі нервували, адже кожна команда хотіла перемогти своїх суперників. Гра тривала два тайми по 30 хвилин. І якщо деякі спортсменки з дівочої команди вже мали досвід виступу на змаганнях товариських зустрічах то для юнаків це була перша така відповідальна  гра. Після свистка про початок гри обидві команди як найшвидше хотіли забити гол в ворота суперника та через нервування в обох команд нічого не виходило атаки зупинялись в центрі поля. Та все ж таки першими заспокоїлись дівчата, отримавши чіткі вказівки тренера Сергєєва Віка прийшовши по флангу влучила в дальній кут воріт, а потім таким же чином подвоїла рахунок в парі з Гнатенко Настею їм вдалось забити ще два м’ячі. Хлопці теж не здавались і постійно атакували, чергова атака принесла результат і рахунок став 4-1. Після першого тайму побачивши, що гра з юнаками це не страшно дівчата знову кинулися в бій і гра пішла голи по черзі влітали в ворота хлопців які розгубилися і не розуміли, що відбувається на полі. І якби не втручання тренера, який постійно підказував хлопцям та відволікався на гравців заміни, що б пояснити їм стратегію гри, рахунок міг би бути ще більшим. Гра закінчилась з рахунком 14-2 Голи на рахунку (Сергєєва В. – 5, Гнатенок Н.- 2, Богомолова К.-2, Бондарук Л.-3, Булка Н.-1, Кісса А.-1). Гра була проведена в рамках підготовки до поїздки на Відкриту першість м. Гребінка 03-04.04.2015 року. Побажаємо удачі юним спортсменкам.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 318 | Добавил: admin | Теги: Гра, Товариська, наймолодших. | Рейтинг: 5.0/1