Главная » 2015 » Лютий » 16 » Товариська гра між командами ФК "Олімп" та ФК "Десна"
22:34
Товариська гра між командами ФК "Олімп" та ФК "Десна"

14.02. 2015 року в спортивному комплексі Олімпієць пройшла товариська гра між командою дівчат ФК "Олімп" та юнаками ФК "Десна".

Найприємніше було те, що це день Святого Валентина і юнаки привітали дівчат Валентинками, і для дівчат було повною несподіванкою та дуже приємним початком гри.

Обидві команди вже зустрічалися два роки назад на Кубку Славутича 2013 року і тоді перемога була на боці наших дівчат з результатом 4-0, докланіше про змагання - тут,

Отже пройшло практично півтора роки і всім було цікаво який на цей раз буде результат. З перших хвилин обидві команди почали з атак, мяч переходив від однієї команди до іншої та це тривало не довго. Отримавши підказки від тренера та заспокоївшись дівчата провели блискучу атаку, вивіши Кузніцову Лізу на ударну позицію і вона не з хибила 1-0. А за 1 хвилину та ж Ліза зробила дубль, а потім асестувала Щербині Даші та Чиженок Насті. Навступний гол забила Рождественская Насті тільки но вийшовши на заміну. На кінець першого тайму рахунок був вже 8-0.

На початку другого тайму юнаки заволоділи ініціативою і забили швидкий гол посіявши паніку серед дівчат, а потім відразу ще один. Та заспокоївшись наші спортсменки почали комбінувати та взяли гру під свій контроль. Забивши в другому таймі ще 7 мячів. Загальний рахунок 15-2. Активними серед захисників нашої комнади були також Лукяшко Альона та Черепоська Яна, які практично не давали можливості супернику пробивати по воротах, а на поодинокі спроби забити гол впевнено реагувала воротар команди Голубцова Анна.

В кінці гри команди вирішили пробити серію пенальті, щоб вирішити долю кращого воротаря. Першими пробивали ми, а точніше

Кузніцова Ліза і вона не схибила 1-0,  суперник 1-1

Щербина Даша - воротар забирає мяч, суперник 1-2

Саннікова Крістіна - зрівнює 2-2, суперник - промах 2-2

Лукяшко альона - парирує воротар 2-2, суперник 2-3

Голубцова Анна - забиває 3-3, суперник - воротар парирує 3-3. Вирішено пробити додатко по одному удару

Чиженок Настя - воротар парирує, суперник 3-4

Отже кращим воротарем став воротар команди ФК "Десна". Подякувавши за гру всі отримали масу задоволення. Особливо приємно було, що гра була чистою і порушень практично не було, а це означає, що рівень культури та поваги в спортсменів один до одного на висоті. Велика подяка тренерам за виховання таких спортсменів.