Главная » 2015 » Лютий » 21 » Товариська гра між командами дівчат м. Славутич та м. Ніжин.
17:29
Товариська гра між командами дівчат м. Славутич та м. Ніжин.

21.02.2015 року в спортивному комплексі "Олімпієць" пройшли товариські ігри серед команд дівчат в двох вікових категоріях 2000 - 2001 та 2002 - 2003 р.н.

Гра складалась з двох таймів по 25 хвилин. Спочатку на поле вийшли дівчата старшої вікової категорії. Суперники до цього ні разу не зустрічалися і всім було цікаво, що до результату. З перших хвилин наші дівчата ринулись в атаку та вже на початку гри могли забивати декілька голів. Спочатку Щербина Даша змарнувала свій шанс, а потім Кононенко Ірина не замкнула передачу в здовж воріт. Та трошки заспокоївшись ми почали забивати. Першою відзначилась Коваленко Альона (зробивши дубль) та вивівши свою команду в перед, а далі голи влітали в ворота один за одним. Після першого тайму рахунок вже був 8-0.

Другий тайм також пройшов під диктовку Славутичанок, але гості теж мали досить багато шансів забити гол та вміла гра нашого воротаря і не досить точні удари не давали змоги забити нашим гостям. Та все ж таки гол престижу гості змогли забити. Після тісняви в нашій шрафній швидшою на добиванні були гості. І це був перший і останній гол, що влетів у ворота "Олімпу".

Загальний рахунок 22-1.

Голи забивали (Коваленко Альона - 8, Чиженок Настя - 5, Шавеко Ліза -3, Щербина Даша - 4, Півенок Яна - 2). Найкрасивіши виявився останній гол Чиженок Насті - після обіграшу захисника, Настя вдало підібрала мяч під себе та перевела пяткою в дальній кут воріт суперника.

Наступна гра наших молодших дівчат. Через те, що багато наших спортсменок зараз хворіє до складу комнади були залучені й молодші дівчата 2004,2005,2006 років народження.

Гра розпочалась на високих швидкостях, адже після програшу своїх старших одноклубників, Ніжинські дівчата з усіх сил хотіли виграти. Та Славутичанки були іншої думки в же на 5 хвилині перший гол забила Кузнєцова Ліза. Та за мить рахунок був зрівняний і інтрига зявилась знову. Та вміла гра нашого нападника Кузнєцової зробила вдрив ще на три мяча, а потім свій гол забила - Саннікова Крістіна. Багато разів могла відзначитися і Рождественская Настя та мяч постійно зрізався в неї з ноги. Перший тайм закінчився з рахунком 5-1. А вже на початку другого тайму Настя все ж таки змогла забити свій гол. Однією з найактивніших на полі була Саннікова Крістіна - забивши три мячі і своєю впевненою грою здивувала багатьох присутніх. В кінці матчу гості відзначились ще одним забитим мячем та на більше їх не вистачило. Хотілося б відмітити, що команда сеперників була добре технічно підготовленою та мала свою тактику гри і нашим дівчатам було дуже важко грати з таким суперником та ми були краще підготовлені технічно і фізично, а також ідивідуальена гра окремих гравців вивели нашу команду в перед.

Загальний рахунок 9-2.

Голи забивали : (Кузнєцова Ліза - 5, Саннікова Крістіна - 3, Рождественская Настя - 1)

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 379 | Добавил: admin | Теги: командами, славутич, М., Ніжин., дівчат, та, між, Гра, Товариська | Рейтинг: 5.0/1