Главная » 2017 » Січень » 31 » Першість ЗОШ №4 серед команд дівчат 3-4 класів. МедіаДім - Славутич.
23:20
Першість ЗОШ №4 серед команд дівчат 3-4 класів. МедіаДім - Славутич.

30 січня 2017 року в спортивному залі ЗОШ №4 пройшло свято футзалу. А саме першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією МедіаДім – Славутич 2017».

Вже протягом 5-ти років компанія МедіаДім – Славутич на чолі з директором Салдигою А.М. та Волчан В.В. дарять радість дітям та задоволення прийняти участь в справжньому святі футзалу. Адже жодна організація ні державна, а ні приватна не допомагає розвитку саме жіночого футзалу в місті Славутич, так як компанія МедіаДім. за, що їм велика подяка від всіх дітей та їх батьків, котрі пов’язали себе з футзалом.

В змаганнях прийняло участь 4 класи. Радості дітей не було меж, тільки вболівальники у вигляді юнаків були засмученні, адже вони теж з радістю прийняли б участь в таких змаганнях.

Після урочистого параду відкрили змагання дівчата  3А та 3Б класу. Обидві команди хотіли тільки перемоги та, як знаємо, виграти може лише одна команда. Першими гол забили дівчата 3Б класу (Панова Анна), а під кінець тайму рахунок подвоїла Іванченко Маргарита. Та 3А не здавався і весь час ішов в перед на чолі з капітаном Галузою Дашею. Можливо 3Б більше хотів виграти та був більш підготовлений і забивши ще два м’ячі виграв гру. Отже рахунок 4-0 на користь 3Б. І перша команда в фіналі.

Далі грали 4А і 4Б. Теж дівчата показали чудову гру та дівчата 4А класу виявилися більш влучнішим і зусиллями Мишко Віки та Савчук Дарини забили три м’ячі які залишились без відповіді. Рахунок 3-0.

Гра за 3 місце між командами дівчат 3А та 4Б розпочалась з серії атак менших дівчат і Галуза Дарина показавши відмінну техніку володіння м’ячем,  спочатку зробила дубль, а потім і хет рик не давши жодного шансу суперникам. Та на останній хвилині все ж таки суперниці змогли реалізувати м’яч престижу.

Фінальна гра була найцікавішою, адже це фінал. Атаки однієї команди, змінювалась атаками іншої та воротарі були на висоті. Нарешті на початку другого тайму Іванченко Маргарита зробила сольний прохід по флангу і перегравши воротаря вже в падінні забиває перший м’яч. Глядачі шаленіли від накалу гри та вітали своїх улюбленців. Гра продовжувалась. Воротар 4А класу не встигала відбивати удари. Гра добігала кінця і нарешті крапку в грі поставила все та Іванченко, отримавши шикарний пас від Панової Анни, майже в порожні ворота проштовхнула другий м’яч. І з рахунком 2-0 3Б стає переможцем першості ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів.