Главная » 2014 » Грудень » 10 » «Першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів»
23:49
«Першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів»

08 грудня 2014 року  в спортивних залах ЗОШ №4 знову розгорнулися баталії  таких довгоочікуваних  змагань  «Першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів» разом з компанією «Меді Дім - Славутич».

Саме компанія «Меді Дім - Славутич» три роки поспіль є генеральним спонсором змагань, які кожного разу радують майже 1500 дівчаток різного віку видовищними іграми та можливістю продемонструвати та показати всі свої вміння та навички.

Саме для дівчата цієї вікової групи чекали змагань з нетерпінням, адже 6-ті класи в останнє грають в чемпіонаті школи в цьому році. І всі хотіли запам’ятати цей день в деталях і згадувати потім моменти радості та перемог. В змаганнях прийняло участь 6 команд, що були розділені на дві групи, що по колу зіграли в один тур та за стиковими іграми виявили переможця. Що саме цікаве те, що вперше в змаганнях старших дівчат взяв участь і переможець першості серед дівчат 3-4 класів – 4Б клас.

Запекла боротьба точилась відразу в двох спортивних залах, адже було стільки гравців та вболівальників особливо 6-х класів, хлопці на протязі всіх ігор підбадьорювали, співчували та плакали від щастя, коли їх улюблениці забивали горл,  що в один вони просто не вміщувались. Отже після групових ігор команди в турнірній таблиці розмістилися наступним чином.

1

Гра за 5-6 місце між командами 5  Б та 6А класу виявилась досить цікавою, адже команди були найслабшими в своїх групах, програвши всі ігри і кожна хотіла перемогти хоча б один раз. В перерві хлопці піддивившись тактику гри дівчат з Олімпу, допомагали дівчатам в схемі гри. Найактивнішою в 6А класі була Чернишова Таїсія . Вона з перших хвилин кинулась атакувати суперника і це дало свої плоди за два та йми вона змогла оформити хет-рик і здобувши таку очікувану перемогу. А дівчата з п’ятого класу так і не змогли пробити досвідченого воротаря старших дівчат. Рахунок 3-0.

Гра за 3-4 місце між командами 6Б та 4А класами теж була дуже динамічною та цікавою. Обидві команди по черзі атакували ворота суперників і могли багато разів забивати. Та все ж таки дівчата 6-го класу були сильнішими, забивши в першому та другому таймі по два сухих м’ячі стали бронзовими призерами змагань.

А фінал вийшли дівчата з 4Б класу та збірна команда (Олімп), що грала в змаганнях поза конкурсом. Гра була цікавою та видовищною, адже команда 4-го класу вийшла в фінал змагань серед команд дівчат старших за віком. Та на далі сил не вистачило і якщо в першому таймі вони поступалися з рахунком 2-1, то в же в другому летіли 6-4. Найактивнішою була пара дівчат Шубіна – Сергєєва. В олімпі Рождественская Настя та Бондарук  Ліза по черзі забивали м’ячі не мов змагаючись на результат, асистувала їм  Череповська Яна.

Отже Переможцем змагань стала команда Олімп, а Чемпіоном школи з футзалу стали дівчата 4Б класу. Особливо раділа класний керівник класу, адже саме її дівчата встановили своєрідний рекорд – вигравши в двох Чемпіонатах відразу..

Вітаємо переможців та призерів змагань. До наступних зустрічей.

Кращими гравцями в командах стали : 5А клас – Ліза, 5Б – Зименок Валерія, ФК «Олімп» - Рождественская Настя, 6А – Чернишова Таїсія, 6Б – Пінаєва Ліза, 4       Б – Шубіна Таїсія. Саме вони отримали цінні призи від спонсора змагань компанії «МедіаДім - Славутич».

Головний суддя – Панченко В.В.,             суддя змагань – Якубець Юлія. Вітаємо переможців змагань та дякуємо всіх вболівальників, що прийшли підтримати своїх товаришів.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 408 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, «Першість, 5-6, дівчат, №4, класів», ЗОШ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1