Главная » 2015 » Листопад » 24 » Першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів.
14:02
Першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів.

24 листопада 2015 року в приміщенні спортивного залу ЗОШ №4 пройшов черговий етап Першості ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією МедіаДім - Славутич».

Для багатьох дівчат змагання були вперше в житті, але багато дівчат вже давно познайомилися з цим видом спорту та полюбили його сподіваюсь на все життя. В змаганнях прийняло участь 4 команди.

Після жеребкування першими в боротьбу вступили команди 4А та 3Б класу. З перших хвилин ініціативою заволоділи дівчата четвертого класу і як справжній капітан команди Аксьонова Анна  відразу відзначилась забитим м’ячем вже на 4-й хвилині, а потім ще один. Та на початку другого тайму Булка Анастасія змогла відіграти один м’яч чим знову зробила інтригу в грі та все ж таки вся таж Аксьонова Анна забиває третій м’яч та ставить крапку в грі. Рахунок 3-1 на користь четвертого класу. Друга півфінальна гра між командами 4Б та 3А класами. Тут також сильнішими виявились дівчата четвертого класу, силами Букші Олександри та Лещенко Марії рахунок на табло був 3-0.

Гра за 3-4 місце між командами 3А та 3Б класу довго не могла виявити переможця та невпинна Булка Анастасія під кінець гри з різницею в одну хвилину змогла зробити дубль та вивести свою команду на третю сходинку змагань.

Фінальну гру чекали всі з нетерпіння, адже кожна спортсменка хотіла приміряти золоті медалі на своїй шиї. Знову команди рівні за силами довго не могли відкрити рахунок і атаки однієї команди змінювались атаками іншої. Першими рахунок відкрили дівчата 4Б класу, Лещенко Марія вийшовши віч-на-віч з воротарем забила один з найкращих голів на змаганнях, а потім кращий гравець команди Букша Олександра під кінець другого тайму поставила крапку в грі забивши свій 5-й м’яч на змаганнях.

Отже Чемпіонами ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів в 2015-2016 році стали дівчата 4Б класу отримавши подарунки та медалі від генерального спонсора змагань компанії "Медіа Дім - Славутич"

Кращими гравцями в командах стали:

3А – Мишко Вікторія,

3Б – Булка Анастасія ,

4А – Аксьонова Анна,

4Б – Букша Саша.

Велика подяка вчителю початкових класів, відмінниці освіти - Полоз Ірині за допомогу в організації даного заходу.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 372 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, 3-4-х, дівчат, Першість, №4, ЗОШ, футзалу, класів. | Рейтинг: 5.0/1