Главная » 2013 » Березень » 20 » Першість ЗОШ№4 з футзалу серед дівчат 2-х класів.
20:13
Першість ЗОШ№4 з футзалу серед дівчат 2-х класів.

Першість  ЗОШ№4   з  футзалу  серед команд  дівчат  2– х класів

«Макет – відкриває світ»

20 березня 2013 року в спортивному залі ЗОШ №4 проходили змагання з футзалу серед команд дівчат 2 – х класів. В змаганнях прийняло участь 3 команди.

Не зважаючи на те, що технічна підготовка дівчат була не на найвищому рівні, адже в спорті вони роблять лише перші кроки та вони все ж таки показали цікаву та вперту боротьбу. В багатьох командах була група підтримки, що теж було приємно як для гравців так і для гостей змагань.

Ігри були цікавими та напруженими вчителі – класоводи, котрі виконували роль тренерів не менше від дітей вболівали та нервово ходили біля лави запасних під час гри.

В першій грі команда 2 – А класу впевнено  переграла дівчат з 2-Б класу 1-0. Та вже в наступній грі команда 2 – Б класу виграла у команди 2-  В класу з рахунком 2-1. Остання гра вирішувала долю Чемпіона школи, а оскільки це Перший Чемпіонат школи для 2 – х класів виграти хотілось всім. Отже, якщо 2 – В клас зможе переграти 2 - А клас з різницею в 4 м’ячі то зможе претендувати на Чемпіонство. З перших хвилин 2 – А клас взяв ініціативу в свої руки та забив один м’яч автор м’яча Глущенко, та наприкінці першого тайму рахунок був вже 1 – 1 Ващенко Марія, яка вийшла на заміну зрівняла рахунок. А от те, що було в другому таймі ніхто не міг передбачити та ж Ващенко Марія з проміжком часу в 1 хвилину забила 5 м’ячів. Отже рахунок матчу 6 – 1 на користь 2 – В класу.

Вітаємо першого Чемпіона школи №4 з футзалу команду дівчат 2 – В класу та класного керівника Нестеренко Валентину.

Кращий гравець 2 – Б клас – Романенко Влад

Всі вони були нагороджені призами та грамотами від генерального спонсора змагань компанії Макет. Солодкий приз від кафе «Іверія». Головний суддя змагань – Панченко В.В.(тренер – викладач з футзалу КДЮСШ м. Славутич).

Так же хотілось наголосити на тому, що компанія «Макет» є спонсором не тільки таких чудових змагань з футзалу в ЗОШ №4. Вже 4 місяці всі учні школи №4, вчителі та відвідувачі можуть користуватись бездротовим Інтернетом.

Компанію  «Макет» була надана спонсорська допомога загальноміський школі № 4 :проведені всі роботи щодо підключення та надання доступу до мережі Інтернет,передано багатофункціональний пристрій, що включає принтер, сканер і ксерокс. Школі надається безлімітний доступ до мережі Інтернет зі швидкістю 5 Мбіт / сек, можливість бездротового підключення по Wi-Fi з будь-якого смартфона, ноутбука, планшета або стаціонарного комп'ютера, а також безкоштовно здійснюється технічна підтримка.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 398 | Добавил: admin | Теги: серед, 2-х, дівчат, Першість, футзалу, класів., ЗОШ№4 | Рейтинг: 5.0/1