Главная » 2013 » Лютий » 27 » Першість ЗОШ№3 з футзалу серед дівчат 2-х класів.
23:39
Першість ЗОШ№3 з футзалу серед дівчат 2-х класів.

Першість ЗОШ№3 з футзалу серед команд дівчат 2 – х класів «Макет – відкриває світ»

01 березня 2013 року в спортивному залі ЗОШ№3 пройшла першість школи з футзалу серед команд дівчат 2 - х класів «Макет – відкриває світ».

В змаганнях прийняло участь 3 команди: 2А, 2Б та наша команда ФК «Олімп» під назвою «Макет», що складалась з учениць 1-2 класів. Змагання проходили по коловій системі кожний з кожним. Всі іги були дуже цікавими та видовищними, адже кожна команда хотіла виграти та добре грати виходило не в усіх. Перша гра між командами 2А класу та 2Б класу була дуже напруженою, кажна з спортсменко хотіла забити та до фінального удару діло не доходило і так весь перший тайм і майже весь другий та за 2 хвилини до кінця гри, Прохорова Лера відкрила рахунок , що привело до перемоги її команди. Наступна гра між командами 2Б класу і командою Макет теж була цікавою. Відкрила рахунок Рождественская Настя, а через декілька хвилин подвоїла рахунок наймолодша учасниця Богомолова Кароліна та ще дубль зробила Шубіна Тая.Гра закінчилась з рахунком 4-0

Отже остання  гра вирішувала хто стане Чемпіоном школи серед 2-х класів. Гра була дуже напруженою, адже всі гравці хотіли виграти , атаки в одні ворота, змінювались атаками в інші. І під кінець  першого тайму свою команду вперед виводить таж Прохорова Лера. Другий тайм команда Макет просто не давала супернику навіть перейти середину поля, а наймолодша участиця Кароліна виходила на побачення з воротарем (один на один) 6-7 разів та голкіпер Целуйко Вікторія була на висоті. Гра так і закінчилась з рахунком 1-0. Після фінального свистка весь клас кинувся поздоровляти спорсменок, обійми, рукопожаття, аплодисменти.... Хочеться відзначити, що більш дружнього класу під час проведення змаганнь по всіх школах я не бачив. І це дуже тішило. Адже перемога була не лише дівчат, а й хлопців , котрі весь час підтримували своїх спорсменок оплесками та кричалками.

Отже місця розприділились так:

1 місце - 2Б - кращий гравець - Прохорова Лера

2 місце - Макет - кращий гравець - Богомолова Кароліна

3 місце - 2А - кращий гравець - Пелих Юлія

Головний спонсор змагань компанія Макет

Команда переможець - 2Б клас

Два форварди зійшлися в двобої між собою.

Більше фото в фотоальбомі - мультимедіа

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 340 | Добавил: admin | Теги: 5-7, серед, Першість, ЗОШ№3, футзалу, класів., дівчат | Рейтинг: 5.0/2