Главная » 2015 » Травень » 6 » Першість ЗОШ №3 серед команд дівчат 3-4 кл.
12:58
Першість ЗОШ №3 серед команд дівчат 3-4 кл.

І знову компанія "МедіаДім - Славутич" радує дітей.

28.04.2015 року пройшла першість ЗОШ №3 серед команд дівчат 3-4 кл.

Вже з самої розминки, коли команди виконували бігові вправи, вправи з м’ячем, удари по воротах і так старалися то було видно, що змагання будуть досить напруженими та цікавими і перемоги ніхто просто так не віддасть.

Порядок ігор визначило жеребкування між капітанами.  Отже перша гра між командами 3-А – 4-Б класу закінчилася з рахунком 2-0,  голи були забиті на останніх хвилинах матчу

З-А клас дав справжній бій минулорічним срібним призерам цих змагань, але впевнені атаки 4-Б  все ж таки досягли своєї мети і Корж Богдана двічі за останні 2 хвилини вразила ворота суперниць.

Ще цікавішою виявилася гра  3-Б та 4-А.  Протягом усієї гри команди виглядали настільки рівно і так швидко обмінювалися атаками, що  передбачити хто ж першим заб'є гол було просто неможливо. Попри сильну підтримку вболівальників обох команд і старання гравців м’яч вперто оминав ворота обох команд. Перший тайм 0-0. В другому гра ще більше напружувалася і від частих атак команд просто перехоплювало подих всі з нетерпінням чекали, коли м’яч влетить в ворота якоїсь команди. І тільки на останніх секундах Бухаріна  Віка влучним ударом виводить 4-А до фіналу змагань.

Гра за 3-4 місце між командами 3-Б і 3-А була передбаченою. Адже гравці 3-А з перших секунд заволоділи ініціативою. залишалося тільки чекати коли м’яч потрапить у ворота суперниць. Попри неймовірне бажання 3-А забити м’яч вперто оминав ворота суперниць – перший тайм 0-0. Перша половина другого тайму була теж без результативною, команді 3-А  явно не вистачало влучності. Та все ж Сіренко Ангеліна змогла знайти ключик до воріт суперниць  і під кінець гри оформила  хет-рик.

Фінальна гра між командами 4-Б  та 4-А почалася дуже обережно, кожна команда усвідомлювала сили противника і боялася пропустити контратаку. Гравці обох команд намагалися грати в пас і було видно їх старанну підготовку до змагань. З кожною секундою збільшувався темп гри і атаки були гострішими.  Це додавало грі особливої цікавості. Вболівальники просто шаленіли  вимагаючи від своїх команд результату. Першими відзначилася за рахунок  точного удару Багнюк Лізи  4-А клас. Було безліч шансів подвоїти рахунок, але 4-Б вдало скористалася контратакою і Шульга Анна зрівняла рахунок. Гра була достойною фіналу, гравці обох команд викладалися на всі 100%

І за хвилину до фінального свистка, все-таки, вдача посміхнулася гравцям 4-А класу і Пелих Юлія розібравшись з захистом та гарним голом поставила крапку в  зустрічі. Отже 2-1 на користь  4-А класу.