Главная » 2015 » Квітень » 25 » Першість ЗОШ №3 серед команд дівчат 2-х класів
08:32
Першість ЗОШ №3 серед команд дівчат 2-х класів

21.04.2015 року в спортивному залі ЗОШ №3 пройшли чергові змагання з футзалу , першість ЗОШ №3 серед команд дівчат 2-х класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією МедіаДім - Славутич».

В змаганнях прийняло участь три команди, і хоча для них це перші змагання та амбіцій у них було на цілу команду майстрів. Першими в боротьбу вступили дівчата 2А та 2Б класів. Капітани команд зробили розстановку гравців на полі і насамперед акцент робили на воротарів, як говорять : «Устами младенча, глаголит истина.» Це дало свої результати гол довго не міг ніхто забити, адже воротарі були на висоті. Та все ж таки Булава Аліна після сольного проходу по флангу влучно пробила повз воротаря – 1-0. А під кінець другого тайму Чермегав Дарина подвоїла рахунок. Загальний рахунок 2-0 на користь 2Б класу.

Далі на площадці зустрілися команда 2Б класу та «КДЮСШ», що складалась з дівчат також 2-го класу але іншої школи. Перевага виявилась беззаперечною і дівчата команди «КДЮСШ» методично вражали ворота суперника. Спочатку Сердюк Лера відкрила рахунок, а потім Булка Настя зробила хет-рик. Загальний рахунок 4-0.Остання гра між командами «КДЮСШ» та  2Б показали цікаву гру яка притікала в постійних атаках та в одні то в інші ворота. Першими відкрити рахунок під шалені оплески вболівальників, вдалося дівчатам 2Б класу – Жевилко Настя та Сердюк Лера зрівнює рахунок і на полі з’явилась інтрига. На останній хвилині матчу пройшов конфуз захисники не розібралися чий гравець і Балава Аліна пройшовши по центру площадки не мов з пушки всадила м’яч в ворота. Відіграватися не було часу. \

Отже Чемпіон школи серед дівчат 2-х класів стала команда 2А класу (вчитель Дідовець М.В.)

Кращими гравцями стали: Булка Настя та Булава Аліна. Звичайно генеральний спонсор змагань компанія «МедіаДім - Славутич». Головний суддя змагань – Панченко В.В.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 366 | Добавил: admin | Теги: серед, Першість, команд, 2-х, №3, ЗОШ, класів, дівчат | Рейтинг: 5.0/1