Главная » 2015 » Лютий » 26 » Першість ЗОШ №2 з футзалу серед команд дівчат 3-4 та 5-6 класів
13:36
Першість ЗОШ №2 з футзалу серед команд дівчат 3-4 та 5-6 класів

24 лютого 2015 року в спортивному залі ЗОШ №2 пройшов черговий етап першості  шкіл міста Славутич з фут залу серед команд дівчат двох категорій 3-4 та 5-6 класів.

Після тривалої перерви  поновилися змагання з футзалу і цього разу дівчата відразу двох вікових категорій вийшли на майданчик, що б довести хто з них найкращий  в школі з цього виду спорту.

Це найменша школа в нашому місті тому в змаганнях прийняло участь шість команд по три в кожній категорії. Грати вирішили в одне коло кожен  з кожним. Загалом адміністрація школи та вчителі фізичної культури, зокрема вихованка Славутицького фузалу та ФК «Олімп» - Балан Ірина, що вже працює в цій школі, серйозно віднеслись до проведення змагань. Зал був святково прикрашений та весь час лунала музика, яка підбадьорювала, як гравців так і чисельних вболівальників.

Першими боротьбу за звання Чемпіона школи, розпочали молодші дівчата. Перша гра відбулась між командами 3-го та 4-го класу. Гра з перших хвилин почалась з атак то однієї то іншої команди та 4-й клас був сильнішим і кожного разу їхні атаки були все гострішими. В якийсь момент молодші дівчата розслабились і голи один за одним почали влітати в ворота спочатку Сибірська Настя зробила хет рик, а потім і Тісна Даша забила дубль. Загальний рахунок 7-0.

Відпочивши декілька хвилин 3-й клас за жеребом розпочав гру з командою «МедіаДім», дівчата дуже хотіли виграти та суперник думав інакше. Спочатку Богомолова Кароліна забила гол, а потім  і Сердюк Лера зробила дубль на, що третій клас відповів одним м’ячем . Рахунок 3-1.

Фінальна гра між 4-м класом та «МедіаДім» мала б бути окрасою змагань. Та з перших хвилин Сибірська Настя (вихованка ФК «Олімп») взяла ініціативу в свої руки «ноги», та на одному диханні провила два тайми забивши відразу 5 м’ячів.

Отже Чемпіоном школи з фут залу серед команд дівчат 3-4 класів стала команда 4-го класу.

Гра в старшій віковій категорії теж мала багато сюрпризів. І мала бити цікавою, адже це вперше всі команди мали статус Чемпіона.

6-й клас – Чемпіон школи №2 з фут залу в минулому році серед 5-6-х класів

5-й клас – Чемпіон школи №2 з фут залу в минулому році серед 3-4-х класів

«МедіаДім» - Чемпіон школи №4 з фут залу в цьому році серед 3-4-х класів4

Після жереба на площадку вийшли дівчата 5-го та 6-го класів. І як не старались п’ятикласниці та Григорян Свєта – учениця 6-го класу та екс-гравець ФК «Олімп» зробила хет рик та поставила крапку в грі. Рахунок 3-0. Далі 5-й клас вже мав вигравати будь, що і вони це зробили вже Рождественская Настя (вихованка ФК «Олімп») змогла забити суперникам 5 м’ячів вивівши свою команду в перед.

Остання гра вирішувала долю першого місця. Команда «МедіаДому» пропустивши м’яч змогла відігратися і навіть вийти в перед та Григорян Свєта зрівняла рахунок. Гра так і закінчилась з рахунком 2-2.

Чемпіоном школи з фут залу серед команд дівчат 5-6 класів стала команда 6-го класу

Кращими гравцями стали: 3-й клас – Левченко Сніжанна, 4-й клас – Сибірська Настя, «МедіаДім» Булка Настя та Шубіна Тая, 5-й клас – Рождественская Настя, 6-й клас – Григорян Свєта.

Генеральний спонсор змагань компанія «МедіаДім - Славутич». Головний суддя змагань Балан Іра.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 335 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, 5-6, дівчат, №2, та, Першість, 3-4, ЗОШ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1