Главная » 2014 » Лютий » 1 » Першість ФК "Олімп" з футзалу Зима-2014
19:21
Першість ФК "Олімп" з футзалу Зима-2014

01 лютого 2014 року в СК «Олімпієць» пройшли змагання серед вихованців ФК «Олімп».

В змаганнях прийняло участь 4 команди. Дві команди юнаків та дві команди дівчат.

За сліпим жеребом гравці розташувались по командам наступним чином.

Склад команди ФК «Олімп – юнаки №1»:Саргсян Арман, Крільо Віктор, Пітік Влад, Лісовський Олексій, Масан Олександр

Склад команди ФК «Олімп – юнаки №2»:Дрозд Віталій, Кравченко Саша, Новіков Микита, Шубін Сергій, Степаніщенко Микита, Черепов Кирил.

Склад команди ФК «Олімп – дівчата №1»:Чиженок Настя, Кузнєцова Ліза, Кононенко Іра, Голубцова Анна, Саннікова Крістіна, Григорян Свєта, Череповська Яна.

Склад команди ФК «Олімп – дівчата №2»:Коваленко Альона, Щербина Даша, Шавеко Ліза, Півенок Яна, Шальнова Катя, Лук’яшко Альона, Рождественская Настя.

Змагання пройшли такою схемою : після присвоєння командам номерів, грала перша пара і переможець потрапляв до фіналу, а переможений грав за 3-4 місце, теж саме і з іншою парою. Так трапилося, що перша пара склалася з команд дівчат, а друга з команд юнаків. Отже відкрили змагання дівчата. Рахунок довго ніхто не міг відкрити, хоча декілька разів могли забивати дівчата з команди №2 та на останній хвилині першого тайму рахунок вдалося відкрити Кузнєцовій Лізі, а от в другому таймі вже впевнено почали почуватися дівчата команди №1 у них вдавалися всі атаки та не вистачало фінального удару та все ж таки вони змогли забити ще три м’ячі. Загальний рахунок 4-0 (Голи: Кузнєцова Л-2, Кононенко І-1, Автогол-1). Ця перемога виводить команду №1 до фіналу.

Наступна гра між командами юнаків. Ця гра також була цікавою, адже експеримент з сліпим жеребом (складів команд) був дещо несподіваним. І гра була за принципом хто перший з команд настроїть тактичну гру команди першим той і виграв. Так і вийшло команда №1 вже після першого тайму лідирувала з рахунком 3-1, перший гол на рахунку Саргсяна Армана в другому таймі атаки першої команди посилились, що дало свої плоди. Загальний рахунок 8-3 (Голи забивали: Саргсян А-4, Пітік В-3, Масан О-1).

Гра за 3-4 місце справді була захоплюючою жодна з команд не хотіла програвати. Паніки команді юнаків додало те, що дівчат було на одну спортсменку більше, а отже перевага і в нападі і в захисті. Як не старались команди та забити вдалося лише один м’яч і він виявився переможним. Гол забив Шубін Сергій.

Фінальна гра теж була не менш запеклою, атаки однієї команди змінювались атаками іншої. Але рахунок відкрили перші юнаки, той же Саргсян Арман влучно пробив у ворота 1-0. Та на це швидко відповіла Кузнєцова Ліза, отримавши передачу переграла захисника та воротаря забивши м’яч в порожні ворота. Закінчився 1 тайм, а от другий тайм вже повністю був під диктовку юнаків, що не залишили жодного шансу дівчатам. Загальний рахунок 5-2 (Голи забивали: Саргсян А-4, Лісовський О-1), у дівчат по голу забили Кузнєцова Л., та Чиженок Н.

Переможцем змагань стала команда юнаків №1.

Всі гравці показали досить високі особисті результати та дії в командній грі. Наступного разу до змагань планують підключитись і команди «Ветерани» (папи вихованців.)

Тренер команд Панченко В.В.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини клубу | Просмотров: 447 | Добавил: admin | Теги: Олімп, Зима-2014, Першість, ФК, футзалу | Рейтинг: 5.0/1