Главная » 2014 » Грудень » 20 » Новорічний турнір з футзалу серед команд дівчат 2000-2001 р.н. та 2002-2003 р.н.
19:17

20 грудня 2014 року в смт. Калинівка Броварського району, свято Святого Миколая продовжилось для майже ста спортсменок різного віку. Адже саме в цей день стартував І – й традиційний Новорічний турнір «Відкрита Першість Броварського району з футзалу серед команд дівчат 2000-2001 р.н. та 2002-2003 р.н. і молодше.»

Організатором цих змагань виступила Красилівська ДЮСШ (тренер – Москаленко Григорій Іванович). Калинівка привітно зустріла всіх учасників змагань та гостей селища. В змаганнях прийняло участь 9 команд Київської області. 4 команди в старшій віковій категорії та 5 в молодшій.

5. «ДЮСШ» Тарасівка

Ігри пройшли в одне коло в один день де кожен зіграв з кожним.

В старшій віковій категорії, вигравши дві гри та зігравши одну нічию - Переможцем змагань стала команда «ДЮСШ» Заворичі. Найяскравішою грою була саме гра в нічию з командою «ДЮСШ» Красилівка, де дівчата обох команд показали справжню командну гру та повагу до суперника. Терези перехилялись то в одну то в іншу сторону і команди були то в ролі доганяючих то випереджали один одного на один м’яч та все ж перемогла нічия, що відкинула дівчат з Красилівки на 3 місце в змаганнях. А Срібними призерами стала команда з Баришівки. Останнє місце за молодою тільки-но створеною командою з Рудні.

Приємно було те, що всі спортсменки в цей не легкий для України час, мали чудове екіпірування, всі мали захисні щитки та гетри, а капітани гордо носили капітанські пов’язки.

В молодшій віковій категорії, явними фаворитами змагань були дівчата з м. Славутич (тренер команди – Панченко В.В.) хоча команда і складалась з дівчат на декілька років молодших за віком (наймолодшій було лише 8 років) та спортсменки впевнено вигравали гру за грою.  Найцікавіша гра в групі була між командами «КДЮСШ» Славутич та командою Баришівки. До речі першими гол забили дівчата Баришівки на третій хвилині зі штрафного чим ввели в ступор  всю команду. Але Кузнєцова Ліза (капітан команди) як і годиться капітану взяла гру на себе і перегравши двох захисників вийшла віч-н-віч з воротарем та рівняла рахунок, а далі вона вже асистувала Рождественській Насті, подвоївши рахунок на табло, а під кінець тайму зробила дубль. Та тільки-но розпочався другий тайм, нападник Баришівської команди першою була на добиванні і знову з’явилась інтрига в матчі, чим дуже розізлила Славутицьких футболісток. Вболівальники шаленіли від темпу гри та техніки, що демонстрували команди. Темп гри був дуже високий і дівчата швидко втомлювались чим і скористалась нападниця Славутича - Кузнєцова і за три хвилини забила три м’ячі. А крапку в матчі поставила Рождественская Настя. Рахунок 8-3.

Досить цікава гра була і команди з Шкарівки та Баришівки які довго не могли з’ясувати хто кращий і обмінявшись голами так і закінчили гру з нічийним рахунком.

В підсумку Чемпіонами змагань вигравши всі іги та набравши максимальну кількість очок стала команда «КДЮСШ» Славутич, друге місце у команди «Граніт» Шкарівка, замкнула трійку призерів команда з Баришівки, що поступилася сріблом за гіршою різницею забитих та пропущених м’ячів.