Главная » 2013 » Квітень » 7 » Матч 12 туру Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд
12:46
Матч 12 туру Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд
06 квітня 2013 року в м. Біла Церква пройшов 12  тур Чемпіонату України з футзалу  серед команд вищої ліги спортивного сезону 2012 - 2013 років.

Команда «Біла Лінія» в складі якої грають наші спортсменки, приймала команду «ФКЛ Інтер» з міста Луганськ. Гра повинна була бути цікавою, адже це перша зустріч в цьому сезоні команд хоча за календарем друга. Перша гра не відбулась по причині того, що інформацію про місце та час проведення гри команда отримала з запізненням і не змогла взяти білети та вчасно виїхати на гру про це були попереджені всі включаючи і голову АМФУ жіночого футзалу та рішенням КДК  нам зарахували технічну поразку чи з – за того, що керівникам АМФУ наплювати на проблеми команд чи з – за фінансової винагороди, вони прийняли рішення не на нашу користь.

З перших хвилин гри команда господарів заволоділа ініціативою. На першій хвилині Мекшун Віка вийшла на ударну позицію, але промах, потім Священко Тетяна сильно пробила зі штрафного та влучила в поперечину. Та все ж таки перші гол забили - гості. На другій хвилині Гребенік Олена влучно пробила зі штрафного 1-0. І знову наша атака, нерви не витримують в захисниці луганчанок – пенальті. Пробиває Мекшун Вікторія та влучає в стійку воріт. Атаки не зупинялись і от Священко Тетяна, пройшла по центру, перегравши двох нападників та влучно пробила по воротах Чабаник Марини (вихованки ФК «Надія» м. Гребінка) 1 – 1. Далі ініціатива перейшла на бік гостей на 8 хвилині рахунок подвоює та ж Гребенік та на 18 Генчищева, збільшує відрив до двох м’ячів. Далі команда господарів змінила тактику, а спортсменки отримавши нові інструкції від тренера почали все впевненіше штурм воріт Чабаник Марії. Одну з таких атак вдало замкнула Мекшун Вікторія на 24 хвилині, а на останній хвилині (35)першого тайму Священко Тетяна зрівнює рахунок, гостро пробивши з кутового.

Другий тайм був не менш цікавим, до речі на трибунах прийшло багато вболівальників, котрі за кожен гол  своєї команди,  віддячували оплесками. Гра  практично відбувалась на половині поля суперників, котрі робили поодинокі атаки, але вони були досить впевненими та гострими, та змушували нервувати нашого воротаря - Сапон Ірину. На 55 хв. вивела команду в перед Священко Тетяна, потім на 59 хвилині робить дубль Мекшун Вікторія, а на 62 хвилині були забиті відразу два м’ячі, спочатку після передачі Мекшун Вікторії – Балан Ірина пробила точно в кут, а потім Священко Тетяна першою була на добиванні. На 64 хвилині Балан Ірина робить дубль, після проходу по флангу пробила воротаря. А під за навіс гри Козаченко Крістіна зменшила відрив до 4 м’ячів та це не врятувало луганчанок від поразки. Загальний рахунок 8 – 4. І команда Білої Церкви кладе в свій актив три очки. Дякуємо всим тим хто прийшов за нас по вболівати.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 427 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, Чемпіонату, туру, 12, Матч, жіночих, УКРАЇНИ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1