Главная » 2014 » Травень » 31 » Харьковский футзальный клуб переміг у фіналі Чемпіонату України з футзалу серед чоловіків
21:38

Вчора , 30 травня , в Черкасах відбулася друга гра фінальної серії плей- офф Екстра-ліги , в якому зустрічалися львівська " Енергія" і харківський " Локомотив". Нагадаємо , що в першому поєдинку переміг " Локомотив " з рахунком 5:4.

Львівський футзальний клуб відразу показав , що просто так матч не віддадуть - вже на 11- ій секунді удар Павленко підправив Рогачов. Однак суперники вже через 5 хвилин зрівняли рахунок , а ще через 2 хвилини навіть вишив вперед. Львівський клуб взяв себе в руки і зміг знову вийти вперед - ще два м'ячі на свій рахунок записав Рогачов. На цьому перший тайм не завершився - "Локомотив" знову забив два голи і вийшов вперед.

Другий тайм вийшов зовсім одностороннім - "Локомотив" забив ще 4 м'ячі , які і поставили крапку в матчі .

"Енергія" ( Львів) - " Локомотив" ( Харків) 3:8 ( 3:4)

Расскажи друзьям:

Категория: Новини юнаки | Просмотров: 390 | Добавил: admin | Теги: серед, чоловіків, Чемпіонату, переміг, футзальный, фіналі, Харьковский, клуб, УКРАЇНИ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1