Главная » 2015 » Листопад » 16 » І етап Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2001-2002 р.н.
20:43
І етап Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2001-2002 р.н.

З 27-по 29 жовтня в місті Гребінка відбувся перший етап Чемпіонату України з футзалу  серед команд  дівчат 2001-2002 р.н. ,

Всі команди які прибули на змагання вирішували свої завдання, але ніхто не хотів поступатися про що говорять інколи не передбачувані результати. З первого туру лідерство захопили старожили дитячих змагань Конотоп та Славутич . А в очному протистоянні (дуже гарний получився поєдинок) хоча і з мінімальним рахунком але кращими були дівчата з Конотопа. На даний момент заслужено до лідерів підтягнулася фізично сильна та активна команда з Арциза. Гарну гру демонструє трішки молодша команда з Черкас (її гравці переважно 2003р.н). Мабуть по молодшій віковій групі 2003-2004р.н. це буде один з лідерів Чеипіонату. Не відстає від них і команда з Харківа, яка б могла показати і кращий результат та їй не вистачило сил бо грали лише з однією заміною. Замикають турнірну таблицю команди з Полтавщини , але в них теж не все втрачено і весною кожна з цих команд може потрапити до фіналу.

Наша команда в першій грі проти команди з м. Харкова "КДЮСШ - МеріЛенд" поклала до свого активу 3 очки перегравши опонента з рахунком 4-1 (Голи: Кузнецова Л.-3, Щербина Д-1 ). Наступна гра проти команди "Вікторія" м. Конотоп, гра була дуже цікава та насичена моментами та удача була на боці дівчат з Конотопа. Ми поступилися з мінімальним рахунком 2-3 (Голи: Коваленко А-2, Щербина Д-1 ). Далі гра з командою Арциза, пропустивши першими дівчата змогли не тільки відігратися, а й вийти в перед, гра закінчилася з рахунком 9-4 (Голи: Кузнецова Л-6, Коваленко А-2, Щербина Д-1)

Остання гра на цьому етапі змагань проти команди з Черкас. Перший тайм наші дівчата провели досить впевнено і повели з рахунком 3-0. А от в другому таймі не вистачило сил та мабуть і вдача була на стороні Черкасчан.  Перший гол ми пропустили з пенальті, під час пробиття штрафного Коваленко Альона виставила руки. Другий, через декілька хвилин з помилки воротаря. Третій під кінець гри після пробиття 10-ти метрового пенальті за 6-й фол.

Отже маючи в активі 7 очок команда має добрі шанси потрапити до пів фіналу Чемпіонату.