Главная » 2013 » Квітень » 16 » І етап Чемпіонату Київської області з футзалу - жінки
09:00
І етап Чемпіонату Київської області з футзалу - жінки

04 квітня 2013 року в смт. Калинівка Київської області пройшов І етап Чемпіонату Київської області з фут залу серед команд дівчат 1998 р.н. і старше.

0

Група «Б» старшої вікової категорії зібрала 5 команд з різних куточків нашої області. Всі ігри були цікавими і мали досить високий темп. І хоча на змаганнях не було місцевої команди та глядачів зібралось досить багато. Це була неділя і інформація про такі екзотичні змагання облетіла смт. Калинівку.

Перша гра була з командою «Вікторія» Тарасівка. Наші спортсменки явно були технічніші, швидші, добре розуміли один одного на площадці тобто були зіграніші. Про, що свідчить рахунок 13 – 1. При цьому в першому таймі було забито 9 м’ячів. Голи записали на свій рахунок: Балан І-5 м’ячів, Мекшун В-3, Романюк В-2, Священко Т-3 м’ячі.

Наступна гра проти команди «Біличанка - 93» смт. Коцюбинське. Настрій на гру був серйозний, адже це був найсерйозніший суперник в цій групі. І гра пройшла на одному диханні. Заволодівши ініціативою наша команда вже не віддала її до кінця гри. Перший гол забила Мекшун Вікторія. А перший тайм закінчився з рахунком 5-0, в перерві тренер суперників дав рекомендації, що до наших атак і це спрацювало, ми забили лише 1 м’яч при цьому в ворота Сапон Ірини  не забили жодного м’яча. Чотири м’ячі записала на свій рахунок Мекшун В. та дубль зробила Балан Ірина. При цьому асистентами в забиванні м’ячів були Карпенко А. та Священко Т.

В слідкуючій грі на шляху знову була команда з смт. Коцюбинського «ДЮСШ». Розуміючи, що суперник дуже серйозний команда Новікова Сергія була готова. Перші п’ять хвилин гра мала досить високий темп і перші забили ми з гострого кута Священко Тетяна поклала м’яч прямо в кут. Та наприкінці першого тайму гравець вищої ліги та член збірної команди України Дубицька Ірина зрівняла рахунок. Другий тайм пройшов без голів. Хоча моментів було дуже багато на висоті були голкіпери команд. Рахунок 1 – 1.

Остання гра проти команди «Граніт» з Шкаровки. Це був сплеск емоцій від не забитих м’ячів в попередній грі. Як не дивно, але перший гол на 3 хвилині забила воротар - Сапон Ірина влучно пробивши по  воротах, а далі було ще 11 м’ячів. Та Граніт зміг забити гол престижу. Рахунок 12 – 1.

Голи: Сапон І-1, Романюк В. – 2, Мекшун В – 3, Священко Т – 4, Балан І – 2,

Остання гра була між командами «ДЮСШ» та «Біличанка - 93» смт. Коцюбинське і молодша команда створила сенсацію перегравши старших одноклубників з рахунком 7 - 5.

Кращим бомбардиром нашої команди стала – Мекшун Вікторія

Кращими асистентами в забиванні м’ячів стали: Священко Таня та Балан Іра.

З кращою різницею забитих та пропущених м’ячів Перше місце в групі зайняла наша команда.

Тренер команди - Панченко В.В.

Наступний тур відбудеться 28 квітня 2013 року в м. Бровари.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 382 | Добавил: admin | Теги: етап, Київської, футзалу, Чемпіонату, Жінки, області | Рейтинг: 5.0/1