Главная » 2015 » Травень » 12 » ФК "Олімп" - Срібний призер Чемпіонату України з футзалу
12:41
ФК "Олімп" - Срібний призер Чемпіонату України з футзалу

З  07 по 09 травня 2015 року в місті Гребінка Полтавської області з пройшли Фінальні змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2000 – 2001 р. н. спортивного сезону 2014 – 2015 років.

До фінальної частини змагань, після відбіркових етапів, потрапило 8 кращих команд України з семи областей , які були розділені на дві групи.

Група «А» :«КДЮСШ» Славутич, «Любомир» Володимир – Волинський,  «КДЮСШ» м. Харків, «Пантери-2» Умань.

Група «Б» : «Пантери-1» Умань, «Вікторія» Конотоп, «ДЮСШ»  Арциз Одеська область, «Надія» м. Гребінка.

Відкриття змагань, як і завжди було урочистим та патріотичним, команди вийшли на шикування під козацький марш та підняли прапор України під гімн України і чим можна найбільше пишатися – це тим, що практично 90% дітей не тільки поклали руку на серце, а й підспівували гімн України практично хором.  Після церемонії відкриття змагань, команди пішли готуватися до ігор за головний трофей – звання Чемпіона України з футзалу серед дівчат середньої вікової категорії сезону 2014 - 2015 року. Першими в боротьбу вступили команди групи «Б» між командами «Вікторія» Конотоп та місцевою командою «Надія» м. Гребінка.

Група «А»

Після технічної перемоги 5-0 над командою «Пантери-2» Умань, команда «КДЮСШ» Славутич отримала в актив три очки, дівчата налаштовувались на наступну гру проти команди «КДЮСШ» м. Харків . Обидві команди були налаштовані тільки на перемогу. Та вже після першого тайму Славутичанки повели в рахунку 3-0, стільки ж змогли забити і в другому таймі, на що Харківчани відповіли голом престижу. Загальний рахунок 6-1. Голи забивали: Кузнєцова Ліза-4, Чиженок Настя-2.

Остання гра в групі команд «Любомир» Володимир – Волинський та «КДЮСШ» Славутич, вирішувала долю обох команд, адже маючи кращу різницю пропущених – забитих м’ячів мали Славутичанські спортсменки. І якщо одних влаштовувала навіть нічия то «Ладомиру» потрібна була тільки перемога. «Ладомир» перші відкрили рахунок, а під кінець першого тайму подвоїли його. В перерві між тренером та спортсменками із Славутича відбулась серйозна розмова, адже доля Чемпіонства вирішувалася саме зараз і економити сили на завтра в разі поразки вже буде не потрібно. Вийшовши на площадку Кузнєцова Ліза, отримавши шикарний пас, скорочує рахунок, а потім і зрівнює його. Та суперник знову виходить в перед за 5 хвилин до кінця гри, після чого Савутицькі футзалістки всією командою кинулись відіграватись. І знову все таж Кузнєцова Ліза зрівнює рахунок, а потім в зв’язці з Щербиною Дашею та Чиженок Настею ще могли декілька разів забивати та не вистачало влучності. Гра так і закінчилась 3-3. І «КДЮСШ» Славутич займає першу сходинку в групі.

В групі «Б» нікому не залишили шансів команда «Пантери-1» Умань маючи сто процентний результат займають першу сходинку. На другому місці «Вікторія» Конотоп, якій не щастить в цьому сезоні, адже одна з най технічніших команд Чемпіонату, посіла друге місце в минулорічному Чемпіонаті. Від гри до гри набирала оберти команда з Арцизу, програвши дві гри вона впевнено переграла місцеву команду «Надія» м. Гребінка

Група «Б»:

В грі за 5-6 місце команда «ДЮСШ» м. Арциз в важкій боротьбі мінімально переграла команду «КДЮСШ» Харків з рахунком 2-1.

Гра за 3-4 місце теж була досить напруженою команди довго не могли відкрити рахунок та дівчата з «Ладомира» були фізично і морально сильнішими, це їм і допомогло переграти «Вікторію» з рахунком 6-2. А от  фінальну гру всі чекали з нетерпінням, адже технічні, швидкі дівчата зі Славутича протистояли міцним, витривалим дівчатам з Умані. Інтрига була ще в тому, що за тиждень до цього молодші команди клубів також зустрічалися в фіналі Чемпіонату України серед команд дівчат 2002-2003 р. н. і перемога була за Славутичанками. Вже на 2 хвилині першого тайму лідирували дівчата з Славутича, вдало зіграла Чиженок Настя та відкрила рахунок та це було не довго і «Пантери» зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед 2-1. В другому таймі вдача була на боці дівчат з Умані, забивши ще чотири м’ячі на, що представниці Київської області змогли відповісти лише одним голом. Гра закінчилась з рахунком 6-2 і «Пантери-1» м. Умань стає Чемпіоном України з футзалу серед команд дівчат 2000-2001 р. н.

Команда  «КДЮСШ» м. Славутич стала Срібним призером Чемпіонату України з футзалу спортивного сезону 2014 – 2015 років серед команд дівчат 2002 – 2003 р. н.

Склад команди переможниці : Кузнєцова Ліза., Коваленко Альона., Голубцова Анна., Чириповська Яна., Шавеко Ліза, Чиженок Настя, Кононенко Іра, Щербина Даша (тренер команди – Панченко Володимир)

Кращим захисником  Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2000 – 2001 р. н.

- стала Чиженок Настя

Кращим гравцем команди - стала Кузнєцова Ліза

Тренер, батьки та спортсмени висловлюють велику подяку керівництву ЧАЕС та профспілковому комітету ЧАЕС (Орлову М.І.), голові Славутицької федерації футболу ( Копичу Олегу), керівництву компанії «МедіаДім - Славутич», директору будівельної компанії «Славутич» та багатьом іншим не байдужим громадянам нашого міста за допомогу в розвитку дівочого футболу та футзалу в м. Славутич

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 468 | Добавил: admin | Теги: Олімп, Чемпіонату, призер, срібний, ФК, УКРАЇНИ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1