Главная » 2013 » Квітень » 29 » Фінал Чемпіонату Київської області з футзалу серед жінок
09:47
Фінал Чемпіонату Київської області з футзалу серед жінок
28 квітня 2013 року в м. Бровари  Київської області відбувся Фінал Чемпіонату Київської області з фут залу серед команд дівчат 1998 р.н. і старше.

Після відбіркового етапу до Фіналу потрапило 6 команд з різних куточків нашої області. Всі ігри були цікавими і мали досить високий темп. І хоча на змаганнях не було місцевої команди та глядачів зібралось досить багато. Це була неділя і інформація про такі екзотичні змагання облетіла м. Бровари та й самі вони проходили в Броварському вищому училищі фізичної культури.

Перша гра з командою «Медик - Вікторія» м. Васильків додала впевненості в собі всім гравцям котрі за два тайми забили 10 сухих м’ячів Балан Іра зробила два дублі, а Священко Тетяна записала на свій рахунок відразу п’ять м’ячів. Наші спортсменки явно були технічніші, швидші, добре розуміли один одного на площадці тобто були зіграніші. Один гол на рахунку Карпенко Анни.

Наступна гра проти команди «Біличанка - ДЮСШ» смт. Коцюбинське. Гра пройшла на одному диханні. Заволодівши ініціативою наша команда вже не віддала її до кінця гри. Перший гол забила Мекшун Вікторія. А перший тайм закінчився з рахунком 5-1, в перерві тренер суперників дав рекомендації, що до наших атак і це спрацювало, ми забили лише 1 м’яч при цьому в ворота Сапон Ірини  не забили чотири м’ячі . Загальний рахунок 6 – 4 на нашу користь нашої команди. Хет – рик зробила Мекшун В. та дубль на рахунку Священко Т.,  Балан Ірина теж відзначилась голом.

В слідкуючій грі на шляху знову була команда з смт. Коцюбинського «ДЮСШ». Розуміючи, що суперник дуже серйозний команда Новікова Сергія була готова. Перші п’ять хвилин гра мала досить високий темп і перші рахунок відкрили ми Мекшун Вікторія вийшла на побачення з воротарем та влучно пробила. Та наприкінці першого тайму суперниці зрівняла рахунок. Другий тайм пройшов без голів. Хоча моментів було дуже багато на висоті були голкіпери команд. Рахунок 1 – 1.

Остання гра за звання Чемпіона області була проти  команди «Біличанка - НПУ» Чемпіона України сезону 2012 – 2013 років з командою, що на 90 % складалась з гравців Національної збірної України. Настрій на гру був серйозний, адже це був найсерйозніший суперник в цих змаганнях. Це був сплеск емоцій від не забитих м’ячів в попередній грі. Перший гол на 5 хвилині пропустили ми та за декілька хвилин відіграли і навіть пішли у відрив Мекшун Віка зробила дубль. Оскільки команда суперників в складі збірної 9 травня їде до Москви на змагання в основний склад хотіли потрапити всі, на чому мабуть в перерві наголосив тренер – Колок В.В. (Головний тренер Національної жіночої збірної з футзалу) і  «Біличанка - НПУ» збільшила швидкість і темп гри на , яку  наші спортсмени не змогли витримати. Адже лава запасних у суперника була в тричі більша. Рахунок 6 – 2.

Отже команда «КДЮСШ» м. Славутич (тренер Панченко В.В.) стала Срібним Чемпіоном Київської області з футзалу серед жіночих команд 2013 року

Також Головою ДЮФЛКО – Золотухіним В.В. були нагороджені кращі з кращих на цих змаганнях.

Кращим бомбардиром та гравцем нашої команди стала – Священко Таня, а спеціальний приз від голови ДЮФЛКО отримала Мекшун Вікторія

Два гравці нашої команди – КМС з футзалу Священко Тетяна та Балан Ірина, були викликані до лав Національної збірної на навчально – тренувальний збір. Побажаємо їм гідно представити наше місто в збірній та потрапити до її основного складу.