Главная » 2016 » Грудень » 29 » Чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд 2000-2001 р.н. (вища ліга)
22:41
Чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд 2000-2001 р.н. (вища ліга)

В період з 15 до 20 грудня в Україні був розіграний відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед дівчат (WU-17) 2000-01 р.н. Участь у змаганнях взяли 19 колективів з усієї України.

Команда дівчат (КДЮСШ) м. Славутич (тренер Панченко Володимир), потрапила до групи С разом з ще 5 колективами з різних куточків України. Оскільки це була старша вікова категорія то й ігри мали бути досить цікавими та видовищними. Всі команди були практично рівними за підготовкою та вміннями, але тактика гри була в усіх різна. І тактика, яку вибрав тренер команди з Славутича, була найбільш продуктивною. Дівчата до ігор готувалися задовго до початку Чемпіонату, як фізично так і психологічно, адже команда могла не виїхати на змагання із за епідемії захворюваності в місті. Практично пів команди захворіло та все таки було прийнято рішення їхати.

Емоції переповнювали всіх, адже це відбірковий етап Чемпіонату України після якого будуть відібрані кращі з кращих до складу молодіжної жіночої збірної України з футзалу. Першими суперниками була місцева команда  «Надія» м. Гребінка. Команди довго не могли відкрити рахунок, довго тримали м’яч і нарешті Чиженок Анастасія відкриває рахунок, вдало перегравши воротаря, а далі немов по «маслу» голи почали влітати в ворота суперників, причому свій гол забили всі гравці команди, а дехто і декілька. Гра закінчилась з рахунком 11-1 на користь Славутичанок.

Наступна гра була цікавішою, адже нам протистояла збірна Одеської області. Гра була напружено і видовищною, команди проявляли свій характер і кожен хотів відзначитися голом та гра не клеїлась. Першими пропустили Славутичанки і після цього гола команда немов би прокинулась, атаки були все гострішими і під кінець першого тайму рахунок вже був 2-1 на користь дівчат з Славутича. В перерві тренер  зробив деякі поправки та заспокоїв свою команду і гра пішла. Якби не фантастична гра воротаря Одеської команди то рахунок міг бути двозначним та це не засмутило наших дівчат, адже знову перемога з рахунком 7-2.

Центральною грою етапу, була гра команди КДЮСШ м. Славутич проти команди Вікторія м. Конотоп, адже в цьому році команди вже зустрічались в інших вікових категоріях і якщо в молодшій Славутич впевнено переміг то в середній віковій категорії, команди розійшлися нічиєю, отже Конотопські дівчата грали тільки на перемогу. Настрій команди був бадьорий, адже добре виспавшись та відпочивши гравці готові були протистояти досить сильному супернику. Першою рахунок відкрила Кузнецова Ліза, а потім вона ж його і подвоїла та після закінчення першого тайму рахунок вже був 2-2. Другий тайм розпочався з переваги дівчат з Конотопа вони змогли забити два м’яча та вийти в перед. Здавалось все вже зрозуміло та Славутичанки так не думали і немов відкривши друге дихання повністю перехопили ініціативу в грі. Спочатку гол забила Щербина Дарина, а потім ще один дубль зробила Кузнєцова Ліза. Отже рахунок 5-4 і Славутицька команда кладе ще три очки в свій кошик. А перегравши в наступній грі команду «ДЮСШ» м. Ірпінь з рахунком 10-0 зайняла перше місце в своїй групі.

Отже вітаємо спортсменко та тренера команди з успішним виступом на змаганнях та виходом до фінальної частини Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат (вища ліга).

Згідно Положенню про змагання до фінальної частини потрапляють вісім команд. З кожної групи до фінальної частини «вищої ліги» виходять команди, які зайняли перші та другі місця. Інші ж команди продовжать свою боротьбу у фіналі «першої ліги».

До вашої уваги всі результати у чотирьох групах.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 379 | Добавил: admin | Теги: Олімп, Чемпіонату, до, фінальної, Дівчата, частини, вийшла, ФК, УКРАЇНИ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1