Главная » 2015 » Квітень » 7 » Чемпіони Київської області з футзалу серед команд дівчат 2000 - 2001 р.н.
08:24
Чемпіони Київської області з футзалу серед команд дівчат 2000 - 2001 р.н.

05.04.2015 року в с. Калинівка Броварського району  пройшов Фінальний етап Чемпіонату Київської області з футзалу серед команд дівчат 2000 – 2001 р. н.

До Фінального етапу змагань потрапило шість кращих команд Київської області, щоб позмагатися за звання Чемпіона Київської області з футзалу серед команд дівчат 2000 – 2001 р. н.  Команди були розділені на дві групи по три команди.

3. «КДЮСШ-2» м. Славутич

Всі команди були добре підготовлені та мали за мету досягнути найвищого результату. Прикро, що дуже амбіційна команда з Баришівського району з якоїсь причини не доїхала до змагань тому в групі «А» було вирішено, що команди зіграють дві гри між собою та за підсумком двох ігор вирішать хто гратиме у фіналі.

Перша гра між командами Славутича та Ірпеня (колишня КОКДЮСШ смт. Коцюбинське), що вже з давніх часів конкурують між собою зібрала не мало глядачів, адже обидві команди дуже амбіційні і мають певну історію. З перших хвилин Савутицькі футболістки спробували заволодіти ініціативою і їм це вдалося, вже на 1 хвилині після серії передач Кузнєцова Ліза відкрила рахунок, а за кілька хвилин подвоїла його. Дівчата з Ірпеня теж не відставали і час від часу гостро атакували і мали багато  можливостей забити та воротар суперників Голубцова Анна  була на висоті. Вже в кінці першого тайму команда з міста Славутич впевнено перемагала з рахунком 5-0. Після перерви та вказівок тренерів команди знову вступили в бій. Дівчата з Ірпеня вибрали тактику гри на контратаках сівши глибок в захист і це їм  вдавалось, але забити так і не змогли зате Славутичанки забивши ще два м’ячі перемогли з рахунком 7-0. (Голи : Кузнєцова Л.-6, Щербина Д.-1) Друга гра теж не мала сенсацій і скінчилась також перемогою команди дівчат зі Славутича з більш розгромним рахунком 11-2. (Голи : Кузнєцова Л.-3, Чиженок Н.-2, Щербина Д.-4, Шавеко Л.-2)

В групі «Б» теж було багато цікавих моментів та ігор. Першими в боротьбу вступили дівчата Броварського району та «КДЮСШ-2» м. Славутич. Броварчанки в минулому році також потрапила до фіналу та зайняла лише 4 місце тому в цьому році сподівались потрапити до трійки призерів. Команда виявились добре підготовленими до змагань завдяки амбіційним тренерам  Куліда Максиму та Москаленко Григорію. Після першого тайму дівчата Броварського району вже вели з рахунком 4-0. В другому таймі сенсації теж не сталося і команди з могли обмінятися голами. Загальний рахунок 5-1. Єдиний гол на рахунку Саннікової Крістіни. Перегравши також команду з Білоцерківського району Броварчани вийшли до фіналу. А «Граніт» с. Шкарівка перегравши другий склад команди зі Славутича посіла другу сходинку в групі.

Гра за третє місце між командами «Граніт» Білоцерківського району та «ДЮСШ» м. Ірпінь була досить запеклою і боротьба на полі була до останніх секунд. Першими рахунок відкрили Білоцерківці та суперник відразу зрівняв рахунок. В команді Ірпеня виділялась на полі Малишко Настя та Клименчук Аліна атакуючи буз зупинки ворота Граніту. В команді «Граніт» найактивнішою була Уретій Валентина, вона запам’яталась всім глядачам та вболівальникам своїм ударом по м’ячу та  своїм бажанням перемогти. Після першого тайму лідирувала команда з Ірпеня 5-2 та за 5 хвилин до кінця гри Гранітівці скорочують рахунок до двох м’ячів, а потім та ж Уретій після пробиття пенальті скоротила рахунок до одного м’яча та на більше не вистачило часу.

Фінальну гру всі очікували з нетерпінням та можливо команда Броварського району перегоріла або не вірила в свою перемогу. Адже з перших хвилин дівчата зі Славутича під керівництвом тренера Панченко Володимира заволоділи ініціативою і в же до кінця гри її не віддавали забиваючи голи на всі смаки. Вела команду в перед капітан Чиженок Настя. Загальний рахунок 10-0. (Голи : Чиженок Н.-3, Щербина Д.-2, Шавеко Л.-2, Кузнєцова Л.-3)