Главная » 2015 » Листопад » 29 » Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2003-2004 р. н.
14:35
Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2003-2004 р. н.

26 листопада 2015 року  пройшов відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2003-2004 р. н.

4.Колос Городенка

Наша команда по жеребу потрапила до групи «С», після відбіркового етапу до фіналу згідно регламенту потраплять по дві кращі команди з кожної групи та дві кращі команди з третього місця за кращою різницею очок чи м’ячів.

Оскільки це молодша вікова категорія практично всі команди не знали рівня інших команд, адже на змаганнях приймали участь кращі команди з 10 областей України.

Перша наша гра була проти команди дівчат з Черкас. Настрій був чудовий та бажання перемагати було на висоті, адже завдяки багатьом людям в тому числі й батькам, команда змогла добре підготуватися до Чемпіонату. Ми першими відкрили рахунок, Кузнєцова Ліза отримавши чудовий пас від партнера по команді, послала м’яч чітко в кут воріт суперника та за декілька хвилин з кутового Черкасчанки зрівняли рахунок. Команда Черкас була дуже швидкою та технічною і наші гравці інколи не встигали гасити атаки суперниць. Та все ж таки індивідуальні можливості наших спортсменок були кращими. І як результат перша перемога з рахунком 5-3, всі голи на рахунку Кузнєцової Лізи. В наступній грі нам протистояла команда з Городенка Івано – Франківської області, вже на першій хвилині рахунок відкрила Шубіна Тая, що була першою на добиванні, а потім асистувала Рождественській Анастасії. Практично не залишивши жодного шансу на перемогу супернику наші дівчата знову святкували перемогу. Рахунок 8-3. Голи забивали: Шубіна Тая – 3, Кузнєцова Ліза – 2, Бондарук Ліза – 1, Саннікова Крістіна -1, Рождественська Настя - 1.

Розібравши всі помилки попередніх ігор на останню гру проти команди з Тального  дівчат вийшли впевнено і в піднесеному настрої. Та же після першої атаки ми пропустили гол в свої ворота, це збентежило дівчат і виникла невелика паніка. Та заспокоївшись і отримавши рекомендації від тренера, дівчата почали комбінувати і вже за декілька хвилин спочатку зрівняли рахунок, а потім і вийшли в вперед , заволодівши ініціативою вже її не віддавали, забивши 11 м’ячів. Загальний рахунок 11-1. Голи : Кузнецова Л-5, Рождественська Н – 3, Шубіна Тая – 2, Бондарук Л – 1.

Отже набравши 9 очок із 9 можливих наша команда очолила турнірну таблицю групи «С» та з першого місця вийшла до фіналу.

Велика подяка всім тим хто допомагав нам готуватися до змагань та забезпечили можливість участі нашої команди в Чемпіонаті.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 418 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, Чемпіонату, Н., 2003-2004, дівочих, УКРАЇНИ, футзалу, Р. | Рейтинг: 5.0/1