Главная » 2016 » Жовтень » 31 » Чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд 2002-2003 р.н.
16:44
Чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд 2002-2003 р.н.

В Чемпіонаті України в спортивному сезоні 2016 - 2017 років,  взяли участь 21 команда з усіх куточків країни. За територіальним принципом команди були розподілені на 4 групи. Ігри в групах проходили по круговій системі.

Група «А» , місце проведення м. Кобеляки Полтавська область 28-30.10.2016 р.
1. «Лідер-1» р. Кобеляки (Полтавська обл.)
2. «ДЮСШ» їм. Бутовського р. Полтава
3. «Фортуна» смт Шевченкове (Харківська обл.)
4. «Власивчанка» р. Світловодськ
5. «ДЮСШ» р. Красноград

Група «В», м. Кобеляки Полтавська область 28-30.10.2016 р.
1. «Лідер-2» с. Білики (Полтавська обл.)
2. «Житлобуд-1-КДЮСШ-8» р. Харків
3. «Кременчужанка» р. Кременчук
4. «КДЮСШ» р. Гадяч
5. «Зоря» НВК р. Пермомайский (Харківська обл.)

Група «С», м. Гребінка Полтавська область 29-31.10.2016 р.
1. «Надія» р. Гребінка (Полтавська обл.)
2. «ДЮСШ» їм. М. Мамиашвилли р. Конотоп (Сумська обл.)
3. «Олімп» м. Славутич
4. «КОК " ДЮСШ» р. Ірпінь
5. «ДЮСШ» Дніпро-80, р. Черкаси

Група «Д», м. Городенка Івано-Франківська область 29-31.10.2016 р.
1. «Колос» Городенко р.
2. «Буковинська Надія» р. Чернівці
3. «Надвирняночка» р. Надвірна
4. «ДЮСШ-1» р. Хмельницький
5. «ДЮСШ» Яблунів, Косівський район
6. «Ніка» Матусовская ДЮСШ

З 29 по 31 жовтня 2016 року в м. Гребінка Полтавської області проходив відбірковий етап за вихід до фінальної частини Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002 - 2003 р.н. та молодше

Команда дівчат ФК "Олімп" - потрапила в групу "С" , команди :

1."Енергія Дніпро 80" м. Черкаси,

2. "Вікторія" м. Конотоп,

3. "Надія" м. Гребінка

4. "Біличанка -93" смт. Коцюбинське.

5. ФК "Олімп"

Перша гра була проти земляків з Київщини командою "Біличанка-93" смт. Коцюбинське. Гра розпочалась і відразу на 2-й хвилині гол в ворота суперників вже забила Кузнєцова Ліза, а за 7 хвилин рахунок вже був 5-0, опоненти розгубилися і вже не змогли зібратися до кінця гри. Та все ж таки два гола їм вдалося забити, при цьому пропустивши 13. Отже рахунок 13-2 на користь Славутичанок. В наступній грі вже через годину, нашій команді протистояли минулорічні Чемпіони України в цій віковій категорії "Енергія Дніпро 80" м. Черкаси. Дівчата з Олімпа готувалися до гри дуже ретельно. З перших хвилин обидві команди хотіли навязати свою гру суперникам та нашим спортсменкам, це вдавалося краще і як результат гол на 7 хв. Повівши в рахунку, Славутичанки почали відчувати себе більш впевненіше і атаки ставали все гострішими ,це давало свої результати, ще чотири мячі вдалося забити та гол престижу все ж таки Черкасчанки змогли організувати. Загальний рахунок 5-1.

Найважчою грою на змаганнях виявилась гра проти "Вікторії" з Конотопа. Знову забивши першими, Рождєсвенська Настя була першою на добиванні, ми повели в рахунку і могли безліч разів його подвоїти та потроїти, але воротар суперників не мовби відчував мяч і весь час рятував свою команду. Суперники теж змогли вдало провести одну атаку та на більше сили не вистачило. Гра так і закінчилась з рахунком 1-1.

В останній грі на змаганнях нашій команді протистояла місцева команда "Надія" м. Гребінка. Перемога в грі давала можливість нам зайняти першу сходинку в турнірній таблиці, тому настрій був бойовим. Атака за атакою посипалися на ворота суперників, воротар робила все, що могла та сили були не рівні і перший тайм закінчився з рахунком 5-0. В другому таймі дівчата змогли забити ще два мячі, при цьому не пропустивши жодного в свої ворота. На висоті була воротар команди Голубцова Анна.

Отже команда дівчат ФК "Олімп" - вийшла до фінальної частини Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2002-2003 р.н. (вища ліга)

Расскажи друзьям:

Категория: Новини дівчата | Просмотров: 381 | Добавил: admin | Теги: серед, команд, р.н., 2002-2003, Чемпіонат, дівочих, УКРАЇНИ, футзалу | Рейтинг: 5.0/1