Главная » 2014 » Листопад » 25 » Чемпіонат України з футзалу серед дівчат
20:07
Чемпіонат України з футзалу серед дівчат

З 21 по 23листопада 2014 року в привітному місті Звенигородка Черкаської області пройшов відбірковий етап першості України з футзалу серед команд дівчат 2000 – 2001 р.н.

Змаганнях проходили двох групах.

група «А», до якої увійшли:
• Сумська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Харківська область, Запорізька область, Донецька область, Луганська область, Херсонська область.

група «Б»:
• Черкаська область, Одеська область, Миколаївська область, м.Київ, Київська область, Житомирська область, Хмельницька область. Волинська область, Вінницька область, Львівська область, Рівненська область, Івано-Франківська область, Кіровоградська область, Тернопільська область, Закарпатська область.

17 листопада у м.Кобеляки Полтавської області розпочалися футзальні баталії за найвище звання - чемпіон України з футзалу. У спортивному комплексі "Іскра" зібралися 4 колективи з Полтавщини, Сум та Харкова.

1. «Merry Land – КДЮСШ – 8» м. Харків
2. «Лідер» м.Кобеляки
3. «Вікторія»  м. Конотоп
4. ДЮСШ « Надія»  м.Гребінка

Група «Б» зібрала більше команд. На старт вийшли сім команд з Черкаської, Київської, Одеської, Волинської областей.

7.  ДФК «Тальне» м. Тальне

Вирішено було зіграти по коловій схемі кожен з кожним. Перша гра нам випала по жеребу з командою «Пантери-2» м. Умань. Гра виявилась дуже цікавою та напруженою. З самого початку наша команда заволоділа ініціативою та забила швидкий гол. Кузнєцова Ліза після вдалої комбінації вийшла на побачення з воротарем та влучно пробила під перекладину. 1-0. Після цього тренер суперників взяв хвилинну паузу та заспокоїв своїх спортсменок і це подіяло та гра точилася в центрі поля інколи поодинокими ударами турбували воротарів, про що говорить добра підготовка обох команд. Гра так і закінчилась 1-0 на користь Славутича.

На цьому для нас перший ігровий день закінчився. Наступного дня ми мали грати три гри. Перша гра з командою «Пантери -2». І знову забивши швидкий гол (Кузнєцова Ліза) наші спортсменки не зупинялися та постійно атакували для подвоєння рахунку. Під кінець другого тайму ми пропустили м’яч, а потім ще один, не вдала гра воротаря сказалась на грі команди. Гравці сіли в глибокий захист, а суперник атакував знов і знов. В другому таймі ми пропустили ще чотири м’ячі. Гра закінчилась з рахунком 1-6. Друга гра проти команди ФК «Тальне» виявилась досить складною, адже попередній програш дався в знаки. Гра була досить швидкою та в же в середині ми пропустили м’яч, комбінації не виходили. Та зібравшись силами і заспокоївшись команда взяла свій темп гри і почала насаджувати свою гру. Під кінець першого тайму Чиженок Настя зрівняла рахунок, а Щербина Даша вивела нашу команду вперед. В другому таймі суперниці стали менше атакувати та більше грали від оборони – втомилися, а наші спортсменки відчувши перевагу все гостріше атакували. Третій м’яч влетів в сітку воріт Тального після вдалого замикання Кузнєцової Лізи, а крапку поставила Чиженок Настя. Загальний рахунок 4-2. Остання третя гра для нас в цей день була проти лідера групи команди «Любомир», команда можна сказати більш футбольна, адже принцип гри був продавити суперника + удар. На першій хвилині Кузнєцова Ліза обрізавши захисника швидко, сильно та влучно пробила по воротах, гол ! Суперник почав грати грубо, порушуючи правила і практично силою заштовхав три м’ячі в наші ворота, адже склад нашої команди на більшу половину був з гравців молодших на рік, два. Та ми не здавались. Після чергового порушення назначили штрафний, який вдало реалізувала Чиженок Настя. Та на більше не вистачило, адже це була в же третя гра за день. Рахунок 2-3.

Останній ігровий день приніс нам одну перемогу та одну нічию. Перегравши 5-0 команду з Лебедина і вже знаючи, що команда в фіналі дівчата розслабились і ледь не поступились команді з Арцизу. Забивши два м’ячі було багато можливостей збільшити рахунок та воротар суперників був на висоті. Команда розгубившись збавила темп і відразу  пропустила зі стандарту (кутового), а потім і з ауту. Гра так і закінчилася з рахунком 2-2. Отже набравши 10 очок наша команда пройшла до фінальної частини Чемпіонату України.