Главная » 2013 » Червень » 3 » "6 Кубок компанії Макет"
12:39
"6 Кубок компанії Макет"

31 -01 червня 2013 року в м. Славутич пройшла відкрита першість з міні – футболу (футзалу) серед команд юнаків та дівчат 2000 – 2001 р. н. до Дня м. Славутич 2013 року –

«6 Кубок компанії Макет».

Змагання зібрали 9 команд в двох категоріях. Всі ігри проходили по коловій схемі – кожний з кожним. Загалом в змаганнях прийняло участь близько 120 спортсменів та спортсменок.

В категорії хлопці з перших хвилин та до останніх йшла боротьба за трофей, а саме « 6 Кубок Макет». В минулому році він залишився в Славутичі і віддавати його не хотілось. На змаганнях були команди «КДЮСШ», ФК «Олімп», ФК «Юність», «Юніор», «Фаворит - ДЮСШ».

Всі ігри були цікавими та видовищними. Команди були технічними і спритними. До речі глядачів теж було багато, одні прийшли підтримати місцеві команди, а інші просто любителі футболу з цікавістю спостерігали за  подіями на майданчику, час від часу оплесками нагороджуючи гравців за чудову гру. Після двох ігрових днів, перемогу здобула наша команда «КДЮСШ» м. Славутич тренер команди Панченко В.В.,  капітан команди  - Саргсян Арман, котрий став кращим гравцем команди та отримав спеціальний приз від компанії Макет. Друге місце посіла команда ФК «Юність» кращим гравцем в цій команді визнано – Коростишева Максима. Несподівано третє місце посіла команда смт. Пакуль «Юніор», перегравши в останньому  матчі амбіційну та технічну команду з міста Києва «Фаворит». Кращий гравець команди «Юніор» - Ширай Андрій став також і кращим бомбардиром змагань. В команді «Фаворит» кращим став – Мрикот Артур, а в команді ФК «Олімп» кращим став Шубін Сергій (капітан команди). Кращим нападником став Зіневич Володимир (Фаворит), кращим захисником Янушевич Влад (КДЮСШ).

В категорії дівчата теж кипіли пристрасті та явним фаворитом змагань була команда ФК «Олімп» на чолі з капітаном Кузнєцовою Лізою. Вигравши дві гри команда впевнено вийшла до фіналу. До фіналу вийшла також команда «Макет», капітан - Чиженок Настя те ж вигравши дві гри. Фінальна гра стала окрасою змагань, команди по черзі атакували та старались забити м’яч в ворота, але все ж таки кращими виявились гравці Олімпу, вигравши з рахунком  12-6, кращим гравцем в команді та бомбардиром стала Кузнєцова Ліза, а в команді Макет – Чиженок Настя. Гра за 3 – 4 місце була за традиціями футболу, основний час 0-0 і все вирішували серія пенальті. Пробивали по п’ять ударів. Воротарі обох команд були на висоті і тільки останній удар вирішив долю третього місця. І це була команда «Промінь» смт. Пакуль, кращий гравець - Бубенко Маша. А в команді Лідер кращою була – Череповська Яна. Всі учасники змагань отримали подарунки від компанії «Макет» та морозиво від ТЦ «Айнур». Велика подяка суддівській бригаді на чолі з Карпенко Анною, а саме (Балан І., Священко Т., Сапон І., Мекшун В.) за чудове суддівство та організовану роботу. Висловлюємо подяку спортивному комітету та КП «УФКСТ» за допомогу в підготовці та проведенні змагань. Головний спонсор змагань компанія «Макет». Отже « 6 Кубок Макет» в обох категоріях залишається в Славутичі. Чекаємо «7 Кубок компанії Макет» і сподіваємось він пройде в 2014 році, але це вже зовсім інша історія.

Расскажи друзьям:

Категория: Новини клубу | Просмотров: 563 | Добавил: admin | Теги: компанії, Кубок, макет | Рейтинг: 5.0/2