Главная » 2013 » Січень » 3 » 31.12.2012 року в СК «Олімпієць» за 8 годин до нового року пройшли чергові змагання
19:51
31.12.2012 року в  СК «Олімпієць»  за 8 годин до нового року пройшли чергові змагання між командами ФК «Олімп»

Як кажуть традиційно під новий рік ходять в лазню, а ми спортсмени в спортивний зал. Цього разу було три команда : «Папи», команда дівчат, команда юнаків. Ігри проходили по коловій схемі кожний с кожним. Після жеребкування перша гра була між командами «Папи» та хлопцями.

З перших хвилин команда юнаків повністю захопила ініціативу і команді Пап м’яч вдавалося потримати тільки декілька секунд. М’яч тримали , але гол ніяк не вдавалось забити і як говориться не забиваєш ти забивають тобі. Трішки допоміг тренер ФК «Олімп» - Панченко В.В. вийшовши на заміну і забивши за 2 хвилини до кінця першого тайму  відразу два м’ячі. Та в другому таймі юнаки змогли не тільки відігратись, але й вийти в перед. Та все таки гра закінчилась в нічию 4 – 4.

Наступна гра між юнаками та командою дівчат. Все знову повторилось і вже в середині першого тайму дівчата вели 2-0. Та знову капітан команди Шубін Сергій взяв ситуацію в свої руки та віддавши 4 результативні передачі вивів свою команду в перед 4 – 2. А гра закінчилась з рахунком 5 – 2.

Остання гра між командою Пап і дівчатами була драмою. Після першого тайму Папи не залишили дівчат жодного шансу ведучи з рахунком 5 – 0. Дівчата були в паніці в перерві тайму пробували розібратись в чому причина і їм це вдалось. На перших хвилинах Кузнєцова Ліза забила 3 м’ячі і могла забити ще при наймі 5 – 6 м’ячі та не змогла переграти воротаря команди Пап – Масана О. Загалом гра закінчилась з рахунком 6 – 3.

Отже  : 1 місце -   хлопці , 2 місце – Папи, 3 місце – дівчата

Всі учасники були нагороджені солодощами та солодкими призами.