Главная » 2012 » Грудень » 21 » 29.06. по 04.07.2011 року в м. Пярн Естонія змагання з футболу серед юнаків 2000 р.н.
20:39

29.06. по 04.07.2011 року в м. Пярн Республіка Естонія проходили Міжнародні

змагання з футболу серед команд юнаків 2000 р.н.

В змаганнях приймало участь 16 команд в 4 – х групах по 4 команди наша команда котра складалась з 12 спортсменів бала в групі «С» разом з командами м. Пярну , команда Литви та Польщі. Перша гра з командою м. Пярну (до речі в минулому році ми програли їм з рахунком 3-2, а в подальшому стала Чемпіоном) з перших хвилин ми розпочали штурм воріт суперника та не вистачало точності. Перший тайм залишився без голів та в другому таймі тренер змінив тактику яка спрацювала відразу у вигляді 4 – х м’ячів. Отже рахунок 4-0 Голи забили: Тищенко М – 2 , Бондаренко А-1, Белич Ж-1. Наступного дня гра з латишами знову довго не могли забити та забивши відразу пропустили в підсумку 1 – 1 Гол на рахунку Тищенко М. Остання гра в групі з командою з Польщі мабуть втома та травми одразу трьох ведучих гравців далась в знаки і перший і останній програш в цих змаганнях 2-0. До семі фіналу виходить по дві команди з кожної групи. З нашої групи вийшли Поляки та наша команда всього на 1 м’яч випередивши місцеву команду.

Отже ми включились в боротьбу за 1-8 місце це той етап коли програвши команда перестає боротись за головний приз. На нашому шляху стала команда з Естонії, а саме Талліннська школа футболу, що складалась з гравців з усієї Естонії. Гра була дуже напруженою, ми були в меншості, адже всі вболівальники були на боці суперників, а в нас два водії та лікар. Вже наближався кінець другого тайму і обидві команди вже в думках готувалися до пенальті та не судилось. На останній хвилині ударом навісом Белич Женя забиває гол між ногами воротаря котрий проігнорувавши тим, що не вдягнув кепку, а була спека і сонце отримав гол у свої ворота. Наступна гра з фаворитами змагань Фінська Академія Футболу, котра в складі 24 спортсменів та 2 автобуси вболівальників, 4 тренерів 2 лікарів та масажиста прибули на гру. Всі фото та відеокамери були направлені на цю гру, адже команда Славутича вже була сенсаційною перегравши Естонців. Команда занервувала та тренер зміг не тільки заспокоїти, а й надихнути на перемогу, а нервувати було чого ми ж фут зальна команда проти грандів Фінляндії. І от на 2 хв. Гол забиває Белич Женя , та через 5 хвилин рахунок подвоює Тищенко Максим,а за 3 хв. до кінця першого тайму Максим зробив дубль. На початку другого тайму Бондаренко Андрій дальнім ударом зняв павутину з дев’ятки воріт суперника після чого команда розслабилась подумавши, що гра зроблена за це отримала два голи, а стрепенувшись поставив крапку Белич Женя. Отже рахунок 5-2 і ми в фіналі.

До речі в змаганнях приймало участь 3 команди з Славутича і тільки наша потрапила до фіналу.

Фінал – його мабуть не забуде довго ніхто, адже зустрілось два достойних суперника. З перших хвилин ми пішли в атаку та м’яч не хотів залітати в ворота і на одній з атак ми пропустили та відразу відігрались гол з штрафного забив Бондаренко А. І от під кінець другого тайму подача з кутового Белич Женя і ГОЛ та суддя не зараховує. І як справжній фінал – пенальті.

Перший б’є капітан команди Бондаренко А-гол 1-0, удар суперника парирує воротар Рощинський О. 1-0,далі б’є Тищенко Максим – вище воріт 1-0, удар суперника в стійку воріт 1-0, останній б’є Белич Євген 2-0 і ГОЛ – ми – ЧЕМПІОНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Команда Славутича в складі : Бондаренко А., Тищенко М., Белич Є., Шепель Д., Масан О., Смінтина О., Дрозд В., Гнатчук Р., Рощинський О., Шубін С.,Школьний М. Перфілов Б. СТАЛИ Чемпіонами 2011 року в віковій категорії юнаки - 2000 р.н.