Главная » 2012 » Грудень » 21 » 13 та 20 березня 2011 року проходив Чемпіонат Київської області з футзалу
20:21
13 та 20 березня 2011 року проходив Чемпіонат Київської області з футзалу

13 та 20 березня 2001 року в смт. Борова проходив Чемпіонат Київської області з футзалу серед жіночих команд сезону 2011 року.

В маганнях приймало участь 6 команд за коловою системою в одне коло. 13 березня наша команда зіграла 3 гри і всі переможні. Вже традиційно перша гра проти команди Біличанка-2 перемога була за нами 2-1 обидва м’ячі забила Священко Тетяна. Наступна гра проти місцевої команди котра підсилилась трьома гравцями з Київської ФК «Планета» вже після першого тайму було зрозуміло хто переможе ми були по переду з рахунком 5-0, а в другому таймі змогли забити лише чотири м’ячі та пропустили два, загальний рахунок 9-2 (Голи: Мекшун-2, Романюк,  Карпенко, Балан-3, Кривопиша,Священко ). На при кінці ігрового дня остання гра з командою «Медик» м. Васильків (до речі команда складається з працівниць лікарні, а тренер головний лікар.) звісно молодість взяла гору з рахунком 13-0 (Голи: Священко-4, Мекшун -2, Кривопиша, Балан - 3, Романюк - 2, Лихошапко).

ІІ тур фінальний пройшов там же 20 березня де вирішувалась доля тих хто стане Чемпіоном Київської області. Перша гра за вихід до фіналу проти команди ФК «Богуслав» з перших хвилин наша команда почала атакувати і перший удар Карпенко Анни був влучним, а потім спортсменки ще 6 разів пробили воротаря суперника і пропустили оди м’яч. Загальний рахунок 7-1 (Голи: Карпенко, Балан-2, Мекшун, Священко-3) . Нарешті фінальна гра команда ФК «Біличанка-1» вигравши півфінальну гру дівчата дещо розслабились та змирились з 2 місцем про що говорить перший тайм, котрий ми програли 6-1, але слова тренера та скандування вболівальників Славутич вперед підзадорили спортсменок і весь другий тайм ми провели в атаках вигравши його 3-2 та цього виявилось замало. Було не реалізовано 5 виходів один в один на побачення з воротарем та голкіпер суперників досвідчена Мельниченко (МС гравець вищої ліги та збірної України) не дозволила більше забити. Як наслідок загальний рахунок 8-4 (Голи: Мекшун, Балан, Священко, Карпенко).

Отже в спортивному сезоні 2011 року наша команда стала третій раз поспіль срібним призером Чемпіонату Київської області з футзалу.

Кращим воротарем Чемпіонату стала – Сапон Ірина, кращим гравцем команди – Карпенко Анна, а наймолодшим учасником стала – Кузнєцова Ліза (2003 р.н.) Тренер команди : Панченко В.В.